Українська агенція удостоєна найвищої дизайн нагороди

26 квітня українська дизайн-агенція діджитал продуктів Lazarev. Agency отримала престижну премію The Webby Awards, яку також називають "Оскаром Iнтернету".

Серед цьогорічних переможців також Apple, Google, Netflix, NASA, Мarvel, Spotify, WeTransfer, National Geographic.

Премія The Webby Award ↗ заснована Міжнародною Академією Цифрових Мистецтв і Наук (IADAS) у 1996 році, щоб щорічно удостоювати найвидатніші проєкти у всьому світі. Це щось на кшталт Оскара, Греммі чи Пулітцера, але в цифровому світі.

Нагороду присудили власному сайту агенції - lazarev.agency ↗

Це вже втретє, коли він привернув міжнародну увагу такого масштабу - спочатку це платинова нагорода на Hermes Creative Awards, номінація від The Drum Design Awards а тепер і перемога у Webby.

Конкурентами Lazarev Agency в категорії Професійні послуги та Промоушн були найуспішніші корпорації США та Кореї, серед них Hello Monday / DEPT з офісами по всьому світу та 2600+ працівників у штаті.

«Нам вдалося здобути нагороду завдяки наполегливій праці і таланту нашої невеликої, але дружньої команди. Цю подію можна сміливо вважати лише відправною точкою, адже попереду нові звершення, виклики та ще цікавіші проєкти», — коментує Кирило Лазарєв, засновник Lazarev. Agency. 


Над власним сайтом команда у складі 8 людей працювала протягом 9 місяців. Головним завданням було створення професійного та клієнтоорієнтованого дизайну, щоб правдиво показати сутність агенції та эффективно продемонструвати експертизу команди.

Плавна анімація, цікаві моушн графіки, структурований контент гармонійно поєднуються на зрозумілому каркасі інтерфейсу та створюють WOW-ефект для користувача.

▸ Відео-шоукейс сайту

За двадцять шість років існування премії лише декілька українських компаній отримали нагороду, а цьогоріч Lazarev Agency - єдині українці з перемогою.

«За останній рік ми пережили стрімкий розвиток компанії. Не тільки у кількості працівників, розмірах проєктів, але у якості та підходу до нашої роботи. - говорить Кирилло Лазарєв. - Можна справедливо вважати, що Україна на передовій світового дизайну.”»

Переможців буде нагороджено на 26-й щорічній церемонії вручення премії Webby Awards у Нью-Йорку 16 травня, яку вестиме Рой Вуд молодший - відомий американський продюсер, актор, гуморист та письменник.

За традицією, кожен переможець має право виголосити промову з 5 слів. У команди є ще час для роздумів над своєю промовою.

«Хочемо висловити щиру подяку українській спільноті за заклик підтримати малий український бізнес та кожному, хто віддав за нас свій голос. Спільно здобуваємо перемогу, кожен на своєму фронті!», - коментує Кирило Лазарєв.

Довідка про компанію:

Lazarev. — дизайн-агенція діджитал продуктів, яка спеціалізується на UI/UX- дизайні SaaS платформ, мобільних додатків, вебсайтів, тощо.

З 2015 року, українська команда працює на міжнародному ринку, але й також створює дизайн для вітчизняних проєктів, серед них - офіцийний сайт Львову, внутрішня система Укравтодор, вебсайт бізнес школи MIM, вебсайт UA travel, Upgrade - курс Алли Клименко, та інші.

За період війни Lazarev.Agency вже задонатила 1.7+ млн грн на підтримку нашої держави, створила два сайти і фандрайзингову онлайн-платформу для благодійних фондів, та продовжує працевлаштовувати українців навіть під час війни.

Команда проєкту:

Кирило Лазарєв       Стратегія

Ксенія Шишкова       Продакт Менеджмент

Андрій Гадай             Дизайн Лід

Анна Дем'яненко     Інтеракшн дизайн

Олексій Скиба          Веб Розробка

Андрій Осипков        Анімація

Владислав Тидень    Джуніор моушн дизайн

Андрій Пелешок       3D-дизайн

Вікторія Левчук         Копірайтинг

1223
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно