Українська студія GSC Game World відновила роботу над S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Українська студія GSC Game World відновила роботу над S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl після переїзду до Чехії, повідомляє ITC

На початку березня київський розробник оголосив, що роботу над грою призупинили на час релокації працівників до Праги. У травні розробку S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl відновили. Крім того, GSC Game World змінили назву підзаголовка S.T.A.L.K.E.R. 2 з Heart of Chernobyl на Heart of Chornobyl, і відмовились від продажів гри на території росії.

Студія поки що не анонсувала оновлену дату релізу гри. До початку повномасштабної війни її планували випустити на початку грудня 2022 року.

Відомо, що ця гра є найамбітнішим проєктом GSC Game World. Її створюють на новому движку Unreal Engine 5, кількість слів у сценарії вже перевищує 350 тисяч, а площа відкритого світу має становити 64 квадратні кілометри. Розробники очікують, що на кілька проходжень гри користувачам знадобиться понад 100 годин.

Гра матиме нелінійний сюжет, який безпосередньо залежатиме від дій гравця. S.T.A.L.K.E.R. 2 можна буде пройти різними способами, а рішення користувачів впливатимуть на стан світу та призведуть до різних фіналів.

S.T.A.L.K.E.R. 2 стане тимчасовим ексклюзивом Microsoft, її реліз відбудеться на ПК і новому Xbox Series X — на консолях поточного покоління вона не виходитиме.

Крім того, трейлер геймплею S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl став найпопулярнішим ігровим роликом на конференції Microsoft та Bethesda. 13 червня, у день конференції його переглянули близько 800 тисяч користувачів. Наразі кількість переглядів сягнула 2,7 мільйона.

Джерело: DTF Magazine, ITC

643
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно