Українські агенції здобули 9 нагород на London International Awards 2022

Міжнародний фестиваль креативності London International Awards 2022 оголосив цьогорічних переможців та фіналістів. Серед них 3 українські агенції, що разом здобули 9 нагород у різних категоріях.

Saatchi & Saatchi Ukraine отримала одразу 2 золота фестивалю: у категорії Experiential (роботи, що створюють унікальний досвід) та Guerrilla Marketing («партизанські» кампанії) за проєкт Motherland Pride. Крім того, агенція стала фіналістом у категорії Creativity In PR – Use of Events and Stunts (проєкти із нестандартними підходами до комунікації).

Креативники з агенції ANGRY здобули срібло з дизайном для PrEP у трьох категоріях: Design: Use of Illustration Campaign (Дизайн: використання ілюстраційної кампанії), Pharma & Medical: Social Responsibility/Awareness Campaign (Фармацевтика та медицина: соціальна відповідальність/просвітницька кампанія) та Pharma & Medical – Craft: Illustration Campaign (Фармацевтика та медицина – ремесло: кампанія з ілюстрацією).

А студія продакшену Atmosphere Dance отримала срібло у категорії Production & Post-Production: Performance/Casting (Виробництво та постпродакшн: перформанс/кастинг) та бронзу у категорії Production & Post-Production: Editing (Виробництво та постпродакшн: монтаж) з проєктом UNHCR. У фільмі йдеться про посттравматичний стресовий розлад, який відчувають люди після втечі від війни.

Повний список переможців доступний за посиланням.

Джерело: Telegraf. Design

298
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно