Український дизайнер розробив візуальне бачення бренду I am Ukrainian

Український дизайнер Олег Міщенко запропонував особисте візуальне бачення бренду I am Ukrainian

Місія бренду: формувати та підтримувати позитивний імідж України та українського народу в світі, а також викликати бажання бути причетними до України.

«В Україні живуть прекрасні, відкриті, сміливі люди. Вони донедавна навіть не уявляли, на скільки вони єдині. Кожен з українців є частиною великої країни, кожен і є Україна. Також донедавна українці не знали, як сильно їх підтримує світ, як багато людей готові допомогти та стояти поруч пліч-о-пліч з українцями. Саме цю єдність символізує айдентика I am Ukrainian», — коментує Олег Міщенко.

У логотипі — просте та лаконічне зображення фрази I am Ukrainian в жовто-блакитному виконанні, в якому читається національний герб України — Тризуб.

Джерело: Гайдлайн I am Ukrainian
Джерело: Гайдлайн I am Ukrainian

Напис виконаний на базі поширеного шрифту Montserrat Bold, але майже кожна літера доопрацьована та змінена з метою більш легкого візуального сприйняття.

Джерело: Гайдлайн I am Ukrainian

За посиланням можна знайти вихідні файли, шпалери для десктопу, кавери для мобільних телефонів, макети постів для соціальних мереж та багато чого іншого! Бред I am Ukrainian призначений для загального використання, тому кожен бажаючий може використовувати матеріали на свій розсуд, поширювати серед друзів та знайомих.

Важливо: при використанні необхідно айдентики дотримуватись гайдлайнів

Джерело: прес-реліз

3960
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно