Український джинсовий бренд minnim презентував нову колекцію. До чого тут Берлін, архітектура та дизайн?

Зйомки рекламної кампанії весняної колекції бренду minnim проходили у Берліні. Їй передували кілька тижнів віддаленої підготовки, розробка концепції, пошук локацій та моделі. Все для того, щоб передати естетику школи Баухаус, принципи якої близькі до українського бренду.

Новаторство, естетика, революційність та створення кращої якості життя – це лише коротка характеристика Баухауса. Наша місія та цінності дуже схожі з цією філософією.

Ми прагнемо допомогти людям жити комфортніше, дозволяючи собі якісніші речі, розвиваючи культуру усвідомленого споживання. Тому присвятили Spring Collection 2022 любові до функціональності, естетичності та стійкості”, – коментує засновник бренду Сергій Фомін.

Бренд minnim дотримується цих принципів при створенні кожної колекції. На чолі завжди стоїть функція виробу та відповідні їй форма та критерії якості.

На моделі: Джинси Straight Light 

Також один із головних принципів створення одягу minnim – довговічність та якість матеріалів. Для всіх виробів використовують лише щільний денім зі 100% бавовни, а кожну річ можна носити щонайменше 8 сезонів. Нова колекція, так само, не стала винятком. 

“Для нас важливо створювати довговічні повсякденні джинси вінтажних відтінків та давати впевненість, що улюблена пара джинсів не підведе. Тому ми багато уваги приділяємо кожному етапу виробництва: від створення лекал до тестування готових виробів”, – додає Сергій Фомін.

У весняній колекції бренд представив новий темно-синій відтінок джинсів із розширеним кроєм та прямі, але вільні джинси у світлому вінтажному відтінку. Нова модель має прямий крій та високу посадку, завдяки чому візуально витягується силует.

На моделі: Джинси Palazzo Dark
minnim Spring Collection 2022 
На моделі: Джинси Palazzo Dark 

Нова колекція джинсів доступна для замовлення на сайті бренду.

Баухаус – школа архітектури та дизайну у Німеччині, яка вплинула на розвиток культури 20 століття. Ця течія змінила принципи масового виробництва та архітектури, ставлячи в пріоритет простоту та функціональність.

·
81
minnim
Ukraine
Читачів
1
  • Sergey Fomin
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна