Український Хаб та CRDF Global запускають GPS Program з призовим фондом $30 000

Громадська організація “Український хаб” оголошує прийом заявок на участь у новому навчальному курсі та Буткемпі Global Pivot to Success Program, що відбудеться 12-17 квітня 2021 року.

Формат та строки програми

Навчання триватиме тиждень. З 12 по 15 квітня - у форматі самопідготовки 15 відібраних учасників матимуть доступ до бази знань і вивчатимуть принципи підготовки до пітчингу, самопрезентації та навички спілкування з інвесторами.

Курс відбуватиметься онлайн - тож доступ до програми отримають підприємці з різних куточків України.

GPS Bootcamp

Буткемп триватиме два дні, в рамках якого з учасниками працюватимуть світові та українські ментори: Мартін Кажубовські, Уоррен Габер, Марія Романова, Євгенія Клепа, Лєна Мажуга та інші. Експерти допоможуть учасникам тренінгу сформувати унікальну пропозицію продукту, покращити його подачу та бізнес-модель, віднайти найефективніші шляхи для розвитку та масштабування проєкту.

Пітч-змагання

Навчальна програма завершиться фінальним пітч-конкурсом, на якому журі визначить три команди-переможці. Кожна з команд отримає грант на розвиток своєї бізнес-ідеї від американського фонду CRDF Global.

Загальний бюджет призового фонду складає $30 000.

“Ми в Українському Хабі завжди крокуємо в ногу з потребами сьогодення. Молоді стартапи - це наше майбутнє. Минулого року ми успішно провели навчальну програму у гібридному форматі, а зараз повністю зосередилися на онлайн, що також має свої переваги.
А тому ціль програми GPS - надати можливість навчатися підприємцям з різних куточків України, а також передати їм глобальний досвід. Ми закликаємо усіх підприємців сфокусуватися на своїй смарт-цілі та пріоритетах. Разом з учасниками ми прагнемо створити продукт для його подальшого масштабування”, – наголошує співфундаторка Українського Хабу Олеся Мальована.

Посилання на аплікаційну форму можна знайти на офіційній сторінці програми. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 26 березня включно.

ГО “Український Хаб”

·
670
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна