Український стартап Awesomic пройшов до найбільшого у світі акселератору та отримав $125 000 інвестицій від Y Combinator

Y Combinator — американський акселератор стартапів, визнаний найуспішнішим у світі. Інвестував в більш ніж 3000 компаній, загальна вартість яких перевищила $400 млрд. Багато першокласних стартапів, таких як Stripe, Airbnb, Coinbase, DoorDash, брали участь в програмі акселерації YC.

Роман Севастьянов та Анастасія Павлішина, засновники Awesomic, ​​повідомили, що компанія пройшла відбір на літню акселераційну програму Y Combinator і отримала інвестиції у розмірі $125 000. Тільки 2% стартапів відбирають для проходження.

Роман Севастьянов та Анастасія Павлішина

Двічі на рік Y Combinator інвестує $125 тисяч в найбільш перспективні стартапи. Протягом трьох місяців Y Combinator допомагає стартапам досягти поставлених цілей і відточити свою пропозицію для інвесторів. Наприкінці кожного циклу є Demo Day, в межах якого стартапи представляють свої компанії аудиторії інвесторів.

«З YC нас пов'язує довга історія. Ще у 2017 році ми з Анастасією пройшли в перший набір онлайн Стартап Школи від Y Combinator (Startup School). Коли ж заснували Awesomic у 2019, першим клієнтом став також стартап з YC. Ми не тільки надихаємося історіями їхніх випускників, але й давно практикуємо знання від цієї спільноти в своїй повсякденній роботі. Як результат участі в програмі очікуємо зростання команди до 100 чоловік до кінця 2021 року і зростання за кількістю клієнтів в 4 рази до кінця програми. Зараз з нами працюють такі компанії як Reface, Reply, Lift99. Ми готові посилювати якість дизайну кращих компаній світу», — коментує Роман Севастьянов, CEO Awesomic.

За допомогою алгоритму Awesomic з'єднує компанії з дизайнерами. Компанії оплачують щомісячну передплату і отримують оновлення за поставленими завданнями кожного робочого дня.

Джерело: прес-реліз

·
252
CASES
Ukraine
Читачів
98
  • Сергій Аністратенко
  • Bogdan Bilich
  • Владислав Горбунов
  • Aleksandra Galian
  • Алексей Чернов
  • Timur Kukharets
  • +92
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна