Українськомовна трансляція BLAST Premier 2022 Spring Finals встановила новий рекорд за кількістю глядачів

Фінальний матч NAVI проти Vitality став найпопулярнішим матчем турніру BLAST Premier 2022 Spring Finals. Українськомовна трансляція події встановила новий рекорд за кількістю глядачів на піку серед трансляцій CS:GO турнірів українською мовою – на цей момент її дивилися 33 тисячі осіб. 

19 червня завершився кіберспортивний турнір із Counter-Strike: Global Offensive, BLAST Premier 2022 Spring Finals. Протягом усіх 5 днів турніру матчі транслювалися більш ніж 20 мовами світу, зокрема українською. Офіційним бродкастером турніру українською мовою була компанія WePlay Esports.

За даними Esports Charts, на україномовній трансляції BLAST Premier 2022 Spring Finals було зафіксовано рекордну кількість глядачів у моменті серед трансляцій CS:GO подій українською – 33 тисячі. Найпопулярнішим став фінальний матч за титул чемпіона BLAST Premier 2022 Spring Finals між командами NAVI та Vitality – перемогу здобув склад NAVI. 

Трансляція проводилася з України у форматі хоум-каст із метою убезпечити співробітників та талантів. Талантами україномовної трансляції BLAST Premier 2022 Spring Finals виступали Олеся «Olesami» Денисенко, Олександр «Enkanis» Поліщук, Олексій «yXо» Малецький та Юрій «Strike» Терещенко. 

«Після 24 лютого 2022 року світ ніколи не буде таким, як раніше. Ми бачимо своє завдання у розвитку українськомовного контенту та підвищення загального інтересу до нього. Це вже друга трансляція серії турнірів BLAST Premier від нашої компанії українською мовою. Попереду – більше. Ми встановлюватимемо нові рекорди, а українські команди, я певна, виграватимуть ще більше турнірів. Нехай це буде нашим внеском у головну перемогу, на яку всі ми чекаємо. І нехай весь світ говорить про Україну!» – коментує Ірина Чугай, керівник з турнірного маркетингу WePlay Esports. 

Дані зібрані компанією Esports Charts на основі статистики переглядів трансляції на офіційних каналах WePlay Esports на Twitch та YouTube. 

96
WePlay Studios
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно