Укрпошта розпочала конкурс PostEurop на ескіз поштової марки «Мир — найвища цінність людства!»

Укрпошта оголосила конкурс PostEurop на ескіз поштової марки «Мир — найвища цінність людства!». Переможець національного відбіркового етапу змагатиметься з ескізами інших європейських країн за перемогу й право наступного року бути відтвореним на поштових марках усіх країн членів Всесвітнього поштового союзу.

Майже щорічно українські марки посідають призові місця на міжнародному рівні: у 2021 здобула бронзу поштова марка «Крик Карпат», а у 2019 золото отримали наші поштові марки на тему «Птахи».

Вперше в історії конкурсну PostEurop роботу, що представлятиме Україну, вибиратиме громадськість методом голосування у соцмережах Укрпошти.

До участі запрошують ілюстраторів, художників та дизайнерів до створення історичної роботи, яку побачить пів світу. Надіслати свій ескіз можна через форму.

Вимоги до конкурсних робіт:

  • ескіз поштової марки повинен мати прямокутну форму та за правилами конкурсу не має містити прямих національних (наприклад, прапорів), політичних, військових символів, а також будь-яких загрозливих чи образливих образів;
  • робота подається у вигляді малюнка або графічного макета з візуалізацією в електронному форматі JPEG, 300 dpi;
  • використання в ескізах фотоматеріалів, тематичних зображень не має порушувати авторські права сторонніх осіб;
  • кількість робіт від одного учасника — не більше 5.

Надсилаючи на конкурс свої роботи, учасник погоджується, що у разі перемоги, він підпише з Укрпоштою авторський договір на передачу виключних майнових авторських прав на твір.

Роботи можна надсилати до 8 липня включно. Голосування й вибір кращого ескізу триватиме до 5 серпня.

Джерело: Укрпошта

911
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно