Укрпошта та GlobalLogic випустили марку, присвячену айтівцям-волонтерам

До Дня Незалежності IT-компанія GlobalLogic спільно з Укрпоштою створили лімітований тираж поштових марок та присвятили їх волонтерам з ІТ-спільноти.

На марці зобразили симбіоз соняшника й октокоптера (безпілотника, що має вісім пропелерів). Її призначення — відзначити важливу роль ІТ-фахівців у наближенні перемоги України.

Майже половина IT-інженерів відправляє на допомогу ЗСУ й волонтерам 5–20% власного доходу, а 3% – половину грошових надходжень, йдеться в результатах до опитування платформи Djinni у липні 2022 року.

Сотні IT-спеціалістів долучились до лав ЗСУ та сил ТРО, ще тисячі інженерів доєднались до ІТ-армії, яка завдає ударів на кіберфронті.

За пів року повномасштабного вторгнення команда GlobalLogic власними силами зібрала понад 15 мільйонів гривень. На ці кошти було закуплено десятки дронів та інші необхідні для українських військових речі.

«Українські інженери – справжні супергерої, що поєднують у собі людину-професіонала і людину-волонтера. Щоб відзначити їх вклад, ми створили цю марку – на ній не дарма зображений квадрокоптер, як один з інструментів визвольної боротьби. Ще з 2014 року наші інженери допомагають “Аеророзвідці” – підрозділу, що демонструє фантастичні результати у цій боротьбі», — коментує Андрій Яворський, старший віцепрезидент компанії GlobalLogic.

Джерело: MMR

415
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно