Новий рекламний ролик бренда ювелірних виробів Swarovski зняли в Києві. На зйомки відео приїздили акторки Ґвендолін Крісті («Гра престолів», «Зоряні війни») та Айла Джонстон («Гамбіт королеви»), а також модель Адво Абоа. Зйомки організовував київський продакшн Family Production.

Нове відео присвячене ребрендингу Swarovski. Слоган кампанії — «Запали свої мрії». У ролику обігрують ідею з таємничою «Диво-лабораторією», де нібито створюють кристали Swarovski. Усього для зйомок використали понад 150 кілограмів кристалів.

Київська команда Family Production реалізувала проєкт на замовлення американської креативної агенції General Idea та продакшн-компанії Park Pictures. Режисером відео став південноафриканський фахівець Теренс Ніл, який має досвід співпраці з брендами Adidas, Beats by Dr. Dre та Budweiser, а також знімав кліпи Die Antwoord і Skrillex. 

Для зйомок використали кілька локацій у Києві, включно з висотною будівлею на Позняках у перших кадрах відео. Зйомки тривали протягом чотирьох днів у режимі карантину. Для окремих сцен побудували спеціальні декорації.


Джерело: The Village Ukraine.