В Україні створили онлайн-бібліотеку обкладинок світових ЗМІ про Україну

WeAreUkaine.info, англомовний репозиторій правди про Україну та повномасштабне вторгнення Росії в Україну, створили першу онлайн-бібліотеку шпальт з матеріалами про Україну, які виходили з 24 лютого 2022 року.

Команда англомовного проєкту розпочала збір обкладинок з перших днів війни, аби одразу відстежувати, які новини потрапляють на перші шпальти світових ЗМІ, збирати історичні заголовки та матеріали видань, які гучно та у різний креативний спосіб висловили підтримку України, а також бачити наративи про висвітлення вторгнення Росії на територію України.

Станом на 16 травня 2022 року на сайті вже зібрано та опубліковано понад 3,387 обкладинки 141 світових медіа з 39 країн 20 мовами світу.

За посиланням можна знайти добірку обкладинок англійською, французькою, німецькою, іспанською, італійською та іншими мовами, обравши відповідну країну, медіа та проміжок часу.

Така бібліотека дозволяє не лише зібрати інформацію для історії, але і вчасно відстежувати частину інформаційних матеріалів, які з’являються у друкованих медіа та присутні на вулицях міст Європи та світу. Бібліотеку вдалося зібрати завдяки команді WeAreUkraine.info у партнерстві з компанією Looqme.

Довідка

WeAreUkraine.info — це англомовний репозиторій правди про Україну, який містить факти про російсько-українську війну, підтримку світової спільноти сьогодні, культуру, історію, життєві історії людей, економіку та інші теми. Проєкт був запущений 3 березня 2022 року як реакція на потребу у збільшенні англомовної інформації та поширенні правди про події, що відбуваються в Україні. Усі матеріали спираються на перевірені першоджерела. Щоб розповідати світу більше про Україну та закликати до підтримки, команда готує власні матеріали, які активно використовує міжнародна спільнота. 

Ініціаторами проєкту виступили команда консалтингової групи One Philosophy та волонтери за підтримки IT-компанії Empat.

Джерело: прес-реліз

974
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно