В Україні створюватимуть простори, які вміють говорити

“Для людей і компаній, яким є що сказати, ми створюємо простори, які вміють говорити” – таку обіцянку дають засновниці нового бізнес-проекту Voice of Space – Аліса Баньковська, СЕО хабу інновацій для розробки рішень сталого розвитку міст та Ольга Роєнко, СЕО консалтингової агенції Royenko Agency, що спеціалізується на бізнес-девелопменті та маркетингових коммунікаціях.

Voice of Space – партнерський проект двох команд з індустрії креативної економіки, що об’єднали свій досвід на перетині урбаністики, технологій, архітектури, дизайну, брендингу та комунікацій для створення нового типу публічних та комерційних просторів. 

“Ми хочемо навчити бізнес говорити за допомогою простору, яким він володіє чи до якого має відношення. Дуже часто потрапляючи на територію бізнесу – в офіс чи на виробництво ми не розуміємо де знаходимось, допоки не побачимо вивіску чи вказівник. Більшість таких просторів – німі. Ми ж переконані, що кожен простір, в якому перебуває людина – на роботі, навчанні, на відпочинку – будь де – має бути не тільки зручним і функціональним, а ще мати своє надпризначення і вміти його передати – через форму, дотик, колір та взаємодію з технологіями. Надпризначення простору – це його місія, що втілена в архітектурі, дизайні і технологіях, яка стає чітко зрозумілою завдяки “точкам контакту” з людиною” – коментує запуск проекту Аліса Баньковська, СЕО Synchro Space.  

Voice of Space концентруватиметься на трьох основних напрямках роботи:

  1. розробці концепцій просторів для бізнесу (комерційних та виробничих), де фокусом взаємодії в першу чергу буде внутрішня аудиторія (співробітники).
  2. створенні публічних просторів, які будуть вирішувати конкретні урбаністичні, культурні, екологічні та інші задачі з фокусом на інтереси локального комьюніті та водночас відображати цінності інвестора проекту.
  3. розвитку власних та партнерських проектів, в які планують залучати інвестиції.

“Ми уважно спостерігаємо за тим, як змінюється поняття “взаємодія”. Люди, компанії, бренди відкривають для себе формат фіджитал-відносин (поняття phygital – поєднання фізичного світу “physical” та діджитального “digital”). Ми надихаємось тим, як змінюються європейські міста завдяки активній участі бізнесу, і саме тому хочемо допомогти українському бізнесу створювати нові і цінні простори, які будуть змінювати міста на краще і водночас стануть потужним інструментом комунікацій. Voice of Space якраз про це – про партнерство міста, громад та бізнесу, де враховані інтереси кожної сторони.” – коментує Ольга Роєнко, СЕО Royenko Agency.

Серед власних та партнерських проектів Voice of Space:

  • Solo_me мережа технологічних моно-готелів, розрахованих на перебування тільки однієї людини.
  • Sculpture Eco Park з командою Booryak – парк біо-скульптур на воді з функцією очищення закритих водоймів. Паркові скульптури, оснащені біоплато та системою механічної аерації, розміщуються на поверхні водойм, забезпечують очищення води та створюють еко-маршрути.
  • MEAS (MEMORY ASSEMBLING SPACE) — це публічний простір, що має на меті замінити традиційні кладовища та запропонувати альтернативний підхід до вшанування пам’яті про людей, яких більше немає. Проект поєднує в собі архітектурну споруду — phygital-бібліотеку пам’яті з лекторіями та арт-студіями, а також велику паркову зону.

Інші проекти представлені на сайті: https://voiceofspace.partners/ 


·
408
·
super 2
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна