В Україні з'явилось видавництво електронних книжок OLEAN

В Україні розпочало роботу видавництво електронних книжок OLEAN. Його співзасновниці — випускниці кафедри «Видавнича справа та редагування» КПІ Олена Новіцька та Анна Свиридюк. Про це повідомляє команда Детектор медіа

Перша книга ще планується до публікації. У планах — видати п'ять книжок до кінця поточного року.

У коментарі Детектор медіа команда видавництва розповіла, що ідея проєкту виникла як відповідь на зростання зацікавленості суспільства до українського контенту: «Сьогодні збільшується частка україномовного контенту на YouTube, спостерігається тенденція на скасування всього російського. Ми вирішили долучитись до культурного фронту і створювати книжки українською мовою. Вважаємо, що книжок українською має бути більше і для цього почали свою справу.

Разом із тим, ми помітили, що на українському ринку переважають переклади ділової літератури з англійської мови, а от іспанські, мексиканські, польські, французькі, китайські автори, на нашу думку, несправедливо обділені увагою».

Запустити видавництво електронних книжок вирішили зокрема через те, що це, по-перше, дешевше, ніж друк паперових, й по-друге, тому що хочуть зробити українськомовні видання доступними за кордоном.

Видавництво планує зосередитися на тематиці підприємництва, бізнесу, соціальної взаємодії та психології, архітектури й нерухомості, освіти та культури тощо. 

Джерело: Детектор медіа

553
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно