В Україні з’явиться Президентський університет. Навчання почнеться у 2023 році

Володимир Зеленський презентував концепцію Президентського університету в Києві під час Форуму «Україна 30. Освіта і наука». Студенти отримають можливість стажування в Україні та за кордоном, реалізувати власні наукові проєкти, а після закінчення навчання — офіційне працевлаштування. Навчання за 6 напрямками розпочнеться у 2023 році.

Фотографія: Unsplash

«Країна, яка прагне бути конкурентоспроможною в сучасному світі, має визначити освіту та науку своїми стратегічними сферами. Адже розвиток демократичного, успішного, активного суспільства, будь-яких сфер — безпека й оборона, завжди актуальна економіка, медицина, промисловість, ІТ чи агро — все це неможливо без наших добре освічених, ерудованих, креативних громадян», — розповів Володимир Зеленський.

Мінцифра підтримує ініціативу Президента щодо створення нового сучасного університету. Команда Мінцифри працюватиме над освітнім напрямом «Інформаційні технології, кібербезпека та штучний інтелект».

«Цифровізація всіх сфер — нові реалії світу. Для побудови успішної цифрової держави потрібно постійно залучати нових кваліфікованих спеціалістів. Зокрема, у сферах кіберзахисту, аналізу даних, штучного інтелекту, роботи з державними реєстрами та захистом персональних даних. Віримо, що Президентський університет — це новий шлях до власної success story в цифровізації», — розповів Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Серед головних освітніх напрямків — інформаційні технології, кібербезпека та штучний інтелект; нанотехнології; аерокосмічні технології; біотехнології та науки про здоров’я; енергетичні технології; глобалізація та міжнародні комунікації.

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України

·
624
·
super 2
CASES
Ukraine
Читачів
98
  • Сергій Аністратенко
  • Bogdan Bilich
  • Владислав Горбунов
  • Aleksandra Galian
  • Алексей Чернов
  • Timur Kukharets
  • +92
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна