В Україні з’явився новий чатбот для підлітків

Днями у Telegram з’явився новий чатбот Талантелла — це віртуальні обійми у світі, де тебе ніхто не підтримує. Головна мета сервісу — допомогти підліткам повірити в себе та заохотити розвивати свої таланти й суперсили. 

Бот створила Фундація Дарини Жолдак у співпраці з Bot&Partners для всіх, хто хоче пізнати свій талант, потребує натхнення та підтримки для його реалізації.

Напередодні запуску сервіс протестували близько 100 українських підлітків. Спойлер: всі відгуки перших користувачів позитивні.

Серед основних функцій чатботу: 

  • Тест для усвідомлення власних захоплень та здібностей. Користувачу пропонують обрати зображення, які найбільше до вподоби, а Талантелла на їх основі розповість про його інтереси. 
Мені дуже сподобалися ілюстрації. Найцікавіше те, що ти не просто обираєш картинку, на якій зображена певна професія (адже таке є в кожному подібному тесті в інтернеті), а орієнтуєшся саме на інтуїцію

Учасниця фокус-групи з тестування боту.

  • Анкета для друзів. Кожен може надіслати друзям чи рідним анкету з простими запитаннями про улюблений колір, гру, хобі тощо. Адже часто саме близькі можуть вказати на таланти, які підлітки не помічають. 

  • Талановиті передбачення та історії успіху. Для мотивації та натхнення розробники підготували передбачення для таланту кожного, а також історії становлення відомих людей. Якщо у списку немає історії, яка б зацікавила, кожен може написати у полі «Хто твій краш» прізвище та імʼя особи, про яку хочеться дізнатися більше. 


Фундація Дарини Жолдак — це провідник у талантоорієнтоване суспільство, де у талант вірять, дають простір для розвитку та помилок. Кожен шлях реалізації починається з самооцінки та віри в себе. Сьогодні близько 400 тисяч підлітків готуються обрати професійний шлях. А сервіси та інструменти, як-от чатбот, допомагають їм повірити у свої сили, заохочують реалізовувати свій творчий потенціал та згодом перетворити його на професію

Андрій Федорів, підприємець, експерт з маркетингу, інвестор та засновник Фундації Дарини Жолдак. 

Сервіс задумували як Службу підтримки таланту, однак під час роботи над ботом розробникам прийшла ідея створити окремого персонажа — Талантеллу. Вона говорить із підлітками однією мовою, не цурається сленгу чи жартів та прагне підняти користувачам настрій.

Бот дуже милий. Настрій покращився, віртуальні обійми не залишили байдужою, як і історія Леді Гаги. Бот вирахував таланти 10 із 10. Ще великий плюс, що вживали сленг і зверталися на ім’я. Склалося враження, ніби спілкуєшся з реальною людиною

Учасниця фокус-групи. 

Талантеллу можна знайти у Telegram за посиланням або за ніком @TalantellaBot. Пʼятсотий користувач боту отримає від Фундації Дарини Жолдак книгу «Талант: інструкція з використання», тисячний юзер — фірмовий світшот «Запалюй», а п’ятитисячний — грант на підтримку таланту в еквіваленті до 500 у.о. (йдеться про навчальні інструменти, обладнання, освітні курси, які сприятимуть реалізації таланту). Усіх щасливчиків буде оголошено на сторінці фундації у Facebook та Instagram.

·
790
·
super 4
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна