В Urban Space 500 відбудуться лекції про знакових голлівудських режисерів

17 листопада розпочинається серія лекцій “Кіно, вино і режисери заодно” про знакових голлівудських режисерів та їхні фільми. Заняття будуть проходити у форматі неформальних зустрічей про кіно та під вино. 

Вас чекає 4 приємних вечори, наповнених дискусіями про мистецтво 4 режисерів, які вплинули на розвиток світової кіноіндустрії: Скорсезе, Фінчер, Вуді Аллен, Вес Андерсон.

На заходах поговоримо чому стиль кожного режисера є унікальним, та про причини, чому їх особистість стала знаковою для кіно. Формат зустрічі передбачає вільну атмосферу спілкування з можливістю ставити запитання, дискутувати та обмінюватися ідеями.

Лекції будуть корисно тим, хто…

цікавиться кіно та хоче глибше розуміти значення тих чи інших кадрів, режисерських прийомів та задуму,

хоче бути “більш професійним” глядачем та знати про кіно більше, ніж написано в анотації до фільму,

працює в кіноіндустрії та хотів би вивчити інструменти, які використовують живі легенди кінематографу.

Спікер Наталя Пятигіна – закінчила курс New York Film Academy за спеціальністю режисура, а також курс Вальдемара Дзікі та Криштофа Зануссі з продюсування.

Наталя також працювала шоуранеркою на серіаліті "Київ вдень і вночі" та режисеркою на реаліті-шоу "Поверніть мені красу", "Вишка", "Принц хоче познайомитися", "Великі перегони" тощо.

Вона знімала рекламу для Yves Saint Laurent, Київміськбуду, компанії Caparol Ukraine, Національної поліції України, Консультативної місії Європейського Союзу та мережі супермаркетів "Ашан".

Локація заходу: Urban Space 500 (вул. Бориса Грінченка, 9).

Обрати лекцію можна тут.

·
201
·
super 1
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна