Великі бренди - сміливі пости. Публікація WATSONS до 8 березня стала вірусною.

Минулий рік розкрив соціальні проблеми з іншого боку. Тепер компаніям важливо говорити не тільки про продукт, а й про нові вагомі теми для суспільства. Такі як рівність, освіта, психічне здоров'я, розвиток та інше. Все більше бренди турбуються про чистоту соціальних мереж та їх інформативність.

Співпраця брендів із рекламними агенціями - це народження нових спільних та цікавих ідей. Дуже важливі гармонія та бажання говорити сміливо. Так, повносервісне креативне бюро Plai Buro, що відповідає за SMM комунікації бренду WATSONS у спільній співпраці до 8 березня запустили іміджеву історію “Список, який врятує Міжнародний жіночий день від банальних подарунків!”.

https://www.instagram.com/p/CL6fcH5IBQy/?igshid=1p21jzjcgo1me

Публікація швидко стала вірусною у соціальних мережах серед жіночої консервативної аудиторії.

Зараз, в епоху перевантаження контентом, важливо потрапляти в інфопривід. Доросла аудиторія вже починає втомлюватись від однотипних та ідеальних постів.

“Ми надихнулись готовністю бренду WATSONS бути чесними зі своїми покупцями. У спільній співпраці й народжується нова комунікація з клієнтами. Коли такі великі бренди стають простішими та сміливішими - з'являється результат. Навіть консервативна аудиторія вже втомилася від банальних публікацій та сторіс.” - Plai Buro.

Це вже друга публікація, яка виходить за межі звичної комунікації бренду WATSONS. Ідея для першого посту виникла саме у компанії WATSONS. При спільній взаємодії бренду та бюро було втілено ідею та створено пост до дня закоханих “Любов проявляється по-різному”.

https://www.instagram.com/p/CLQ9927ogU5/

“2021 - рік, коли бренд стає чесним та сміливим зі своїм клієнтом!” - WATSONS. 
·
409
·
good 1
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна