VERTIGO Agency створило промо для серіалу "Зломовчання"

"Зломовчання" - українсько-хорватський серіал, прем'єра якого запланована на грудень 2021 року.

Проект стане дебютом онлайн-платформи OLL.TV – це перший в Україні серіал, створений для стрімінгової платформи. Промо для шестисерійного фільму, що базується на реальних подіях, підготувало креативне агентство VERTIGO Agency.

Ксенія Мішина

"Коло мовчання" - стало основою для промо серіалу. Він символізує мовчання з примусу; мовчання, у якому задіяні як герої, так і антагоністи.

За даними Міжнародної організації з міграції, за останні 30 років понад 260 тисяч українців стали жертвами торгівлі людьми. Human trafficking - одна з центральних тем майбутнього серіалу "Зломовчання", який знятий за мотивами журналістського розслідування про сексуальне рабство у хорватському місті Осієк на початку 2010-х років.

"Концепт "Коло мовчання" найбільше точно потрапляє в сюжет - це чисте ядро ​​серіалу. Він символізує те, що тобі є про що мовчати, і в той же час ти хочеш, щоб хтось мовчав про твої таємниці. Але головна героїня хоче знайти ту крайню ниточку, завдяки якій клубок розплутається і ми почнемо узнавати правду"

- Маріанна Мурашко, креативний директор VERTIGO Agency

Дія фільму відбувається в наші дні у Хорватії та Україні. Киянка Ольга дізнається, що за невідомих обставин зникає її племінниця. Роль Ольги виконує українська актриса – Ксенія Мішина.

У процесі підготовки було прийнято рішення, що в роликах не повинно бути ніяких декорацій і сцен, що відволікають. Лише гнітючий темний фон.

"Ми говоримо про людей і їх рішення. І одне з рішень - мовчати про обставини, в яких герої перебувають або створюють. Тому в кадр не хотілося вводити нічого, крім емоцій персонажів, які видавали актори серіалу. А сам світловий малюнок, який був придуманий у процесі зйомок мав відобразити багатогранність людської природи"

- Максим Бичок, CEO VERTIGO Agency та режисер проекту.

Кадри зі зйомок промо

За словами креативної команди VERTIGO, вони не хотіли перетворити промо серіалу на драму, трагедію та сльози. Основна мета – затягнути глядача у цей світ, у це коло, у цю глибину, щоб потім вивести до світла.

Промо серіалу стартує з 1 листопада та ставить головне питання: чию руку треба прибрати, щоб почалася ланцюгова реакція?

1193
Vertigo
Ukraine
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно