Vesna Capital: Андрій Федорів та засновники «Нова Пошта» заснували венчурний фонд

Засновники «Нова Пошта» Володимир Поперешнюк, В'ячеслав Климов та Андрій Федорів, засновник й керівник групи компаній Fedoriv Group, включно з маркетинговою агенцією Fedoriv Agency, заснували новий венчурний фонд Vesna Capital. Про це повідомив Андрій Федорів.

В'ячеслав Климов, Андрій Федорів, Володимир Поперешнюк. Фотографія: Facebook-сторінка Андрія Федоріва

Vesna Capital пропонує три моделі співпраці. Крім власного капіталу, компанії отримають залучення фаундерів Фонду, цілісні рекомендації, освітні ресурси, нетворкінг, й, як йдеться на сторінці Фонду, український підприємницький образ мислення.

«Як активні підприємці ми більше сфокусовані на проєктах, яким окрім грошей корисні наша експертиза та практичний досвід в бізнес-стратегії, масштабуванні, маркетингу, інноваціях та побудові великих прибуткових бізнесів з нуля. Ми бачимо велику синергію фонду з тим, що вже роблять Нова Пошта, Fedoriv та СУП для розвитку підприємництва», — коментує Андрій Федорів на Facebook-сторінці.

На поточний момент Vesna Capital вже інвестувала в:

 • Kooperativ — це коворкінг у Києві — місце зустрічі творчих людей і локація для проведення мотиваційних культурних та освітніх заходів.
 • Remo — це компанія, яка пропонує високотехнологічні робочі місця в найкращих готелях світу й забезпечує неперевершений досвід роботи. 
 • Salo — це мобільний застосунок для створення комбінованих відео. Він дає користувачам змогу записувати відео, взаємодіяти з будь-яким контентом на екрані та легко й зручно додавати субтитри. Контентом можна ділитися з друзями й у соціальних мережах.
 • The Good Plastic Company — це організація, яка має на меті позбутися 400 мільйонів тонн пластикових відходів, що утворюються щорічно. Компанія виробляє високоякісний, екологічно чистий перероблений і перероблюваний листовий пластик, який можна використовувати у виробництві меблів та елементів дизайну.
 • Doc.ua — цифрова компанія в галузі охорони здоров’я, яка надає послуги в Україні, Казахстані, Узбекистані, Молдові, Грузії та Азербайджані. Платформа дає пацієнтам змогу записатися на приймання до лікарів, а також отримати онлайн-консультації та рецепти. 

«Ми не заявляємо якийсь розмір фонду — буде цікавий проєкт — ми точно будемо готові. Також не обмежуємо себе окремими товарними категоріями чи чеками —головне особистість засновників та унікальність продукту, який вони створюють.

У Vesna Capital ми не орієнтовані на спекуляцію та хочемо інвестувати в компанії акціонерами яких хочеться залишатися дуже довго.

Ми відкриті до діалогу з підприємцями та фондами, які вірять в український бізнес та його світову конкурентоспроможність», — додає Андрій Федорів.

·
473
·
goodsuper 2
CASES
Ukraine
Читачів
99
 • Сергій Аністратенко
 • Bogdan Bilich
 • Владислав Горбунов
 • Aleksandra Galian
 • Алексей Чернов
 • Timur Kukharets
 • +93
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна