Видавничий дім "Діана плюс" випустив календарі за мотивами анімаційного фільму "Мавка. Лісова пісня"

Завдяки плідній співпраці агентства ліцензування брендів Nerd agency та ліцензійного партнера "Діана плюс" світ побачили настінні календарі на 2022 рік із брендом "Мавка. Лісова пісня".

Мавка, Лукаш, Шумник Гук, Водяниця, Жабокиць Квусь, Рисенятко та інші магічні створіння й червонокнижні тварини поселилися на 16-ти сторінках календаря. І куди ж без чар — магічна руна логотипу на обкладинці "оживає" завдяки мобільному застосунку Mavka AR.

Календар формату А3 виготовлено зі щільного крейдованого паперу з тисненням, що імітує художнє полотно. Сторінки українською та англійською мовами, а також додаткова сторінка з календарем на 2022 та 2023 рік.

Календарі вже можна придбати в торгових мережах "Епіцентр", "Ашан" і "Таврія В", а також у фірмовому магазині FILM.UA Store.

Щоб доєднатись до великого "Всесвіту Мавки" й випустити власний ліцензійний продукт, поки ще є вільні категорії та час до прем’єри - звертайтесь до Nerd agency!


·
217
Реклама
Одна передплата — численні можливості
Одна передплата — численні можливості
Креативна Практика — це сучасна дизайн-освіта онлайн. Курси з дизайну, лекції, майстер-класи, конференції, менторства та програма працевлаштування.

Числені можливості лише за 550 грн на місяць!
Головна