Відгукуйтеся на перевірені запити з сервісом «Територіальна онлайн-оборона»

Минув вже місяць війни, а в мережі досі ширяться скріни з 27 лютого про допомогу з переїздом кільком притулкам для тварин. Соціальні мережі занадто перенасичені неперевіреною та вже не актуальною інформацією, а про бажаючих нажитися на чужому горі — взагалі промовчимо. Буває й так, що ворог запускає «качку» для того, щоб перевірити швидкість реакції соціуму на вкиди.

Одне ми знаємо точно: перевірка актуальності інформації займає багато часу і не всі в змозі правильно це зробити.

Щоб у цьому потоці контенту не загубилося важливе – ми вирішили скоординувати зусилля українських інфлюенсерiв та створити єдиний інформаційний фронт.

Саме тому, 28 лютого ми створили проєкт — «Територіальна онлайн-оборона», де об’єднали понад 300 блогерів, мережу з більш ніж 150 Telegram-каналів та Telegram-бот, куди можна надіслати запит про проблему чи інформацію, яку треба розповсюдити. Запити поширюють інфлюенсери на своїх майданчиках, а також в мережі Telegram-каналів.

Будь-яку важливу інформацію, яку потрібно негайно поширити, можна відправляти у бот @oboronaonline_bot. Звернення одразу ж опрацюють модератори, передадуть в роботу блогерам й додадуть на сторінку «Я хочу допомогти».

Модератори «Територіальної онлайн-оборони» публікують лише перевірені запити та постійно перевіряють їхній статус. Запит можна обрати за областю, варіантом допомоги та статусом — щоб кожен брався за те, що йому під силу і був певним, що не допомагає шахраям.

В епоху непевності та змін, ми робимо те, що виходить у нас найкраще — об’єднуємо людей навколо спільної мети — перемоги України. Спільними зусиллями ми можемо пришвидшити цей день.

Хочете допомогти? — переходьте в одноіменний розділ на сайті «Територіальної онлайн-оборони» і тисніть «Відгукнутись на допомогу» — разом ми неймовірна сила.

Ви «агент впливу» і бажаєте приєднатися до боротьби ? — тисніть і долучайтеся до «Територіальної онлайн-оборони».

Потрібно швидко поширити ініціативу чи проблему у соцмережах ?— пишіть у бот в Telegram.

Приєднуйтеся до нас в Instagram та діліться тільки перевіреною інформацією.


3414
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно