Відкриття виставки In Progress від лауреаток премії МУХі в Парижі

8го листопада відбулося відкриття виставки MUHi-2021 winners prize — рефлексія In Progress Мистецької галереї Shcherbenko Art Centre в рамках програми Української Весни — проєкту, що висвітлює рефлексії трьох молодих українських мисткинь на тему війни.

У відкритті виставки взяли участь Марина Щербенко та лауреатки премії Павла Нікітіна, Ольга Кузюра і Марія Стоянова.

Присутні на відкритті відвідувачі були вражені активними практиками Павли, Ольги та Марії: надзвичайно витонченими технічними 3D-скульптурами, графікою, що досліджує феномен колективної та індивідуальної пам'яті, а також документальним фільмом на соціальну тематику. На завершення відвідувачі зібралися у просторі центру для спілкування з нашими гостями.


З особливою глибиною та чутливістю художники звертаються до індивідуального досвіду та спільних почуттів через свої активні практики та більш глобально прагнуть говорити зі світом про трансформацію, яку проходить нині Україна, а також про справжнє значення цієї війни для Європи.

Проєкт «Українська Весна» є ініціативою Українського інституту в партнерстві з посольством України у Франції, здійснюється за підтримки Благодійного фонду Dofa Fund та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Мета Української весни — забезпечити якісний український контент у французькому експертному культурному полі, розширюючи фахові дискусії щодо історії та культури України, спростовуючи пануючі хибні уявлення французів про Україну різними засобами культури і мистецтва.

Більше інформації про ініціативу за посиланнями на Instagram, Facebook та Linktree.

714
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно