Війна, економіка та реклама: дивіться лекцію команди R Agency

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій і майстер-класів від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.

В межах події команда R AgencyДіма Лютий, креативний директор, і Максим Ануфрієнко, стратег — розкажуть про взаємодію реклами та економіки у часи війн. На прикладі агітаційних плакатів та листівок ви дізнаєтесь, на чому саме робились акценти у різні часи, і яка між ними різниця. А ще — отримаєте відповідь на запитання, з чим саме порівнювати у цьому контексті війну в Україні, яка комунікація потрібна зараз, і які проблеми можна вирішити рекламною комунікацією.

Ознайомитись з програмою Марафону і дивитись лекції можна на сторінці заходу. Також лекції Марафону доступні на Facebook-сторінці та в YouTube-каналі Креативної Практики.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

·
2570
·
super 3
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна