Виставка «Почуй, побач та відчуй Україну!»

7 скульптур, 7 міст 7 історій із своїм особливим звучанням на виставці мініскульптур в Національному центрі «Український дім».

«Почуй, побач та відчуй Україну!» – заклик до аудіо-візуальної подорожі рідними містами Батьківщини. Кожне місто у вигляді артоб'єкта втілює спогади та розмірковування українців, яких пов'язує калейдоскоп автентичних звуків. Так 7 міст України були записані та трансформовані в сім скульптур за допомогою спеціальних програм звукового дизайну та 3D-візуалізації.

Протягом року кожна з 7 скульптур з'являлась у визначних місцях Одеси, Дніпра, Львова, Маріуполя, Харкова та Криму (офіс Кримської Платформи), а Київ став заключним містом синтезу мистецтва та технологій, що об'єднує звучання регіонів України.

Міждисциплінарний проєкт «Звуки Міста» ініційований продюсеркою GOODMEDIA Альоною Тимошенко, засновницею Spilne Art Наталею Ткаченко та співзасновницею студії аудіовізуального дизайну NotJustForm Лєрою Гінзбург до 30-річчя Незалежності України, об’єднав 117 неймовірних людей різних професій. Команда провела 210 хвилин за прослуховуванням та аналізом 2475 записаних звуків, переглянула 280 форм трансформованих звуків, використала 52 години віртуальної реальності та 5 тонн металу для втілення артоб’єктів.

Почути, побачити та відчути Україну містяни та гості столиці зможуть в Національному центрі «Український дім» до 1 грудня включно. Технічний партнер виставки – омніканальний постачальник техніки та електроніки – ELDORADO. Сам артоб'єкт «Київ» буде окрасою головної вулиці столиці впродовж року.

  • Дати: 19 листопада – 1 грудня, час: 12:00 – 19:00.
  • Місце: Національний центр «Український дім» (Київ, вул. Хрещатик, 2). 
·
394
·
super 2
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна