Віталій Капустян став креативним директором групи TWIGA Ukraine

Комунікаційна група TWIGA Ukraine призначила креативного директора холдингу. Ним став Віталій Капустян, який долучився до команди на початку минулого року в ролі Creative Head агенції TWIGA Digital Ukraine. 

За рік Віталій швидко став креативним лідером інтегрованих кампаній, які, крім діджитальної експертизи, об’єднували інші напрями роботи групи: маркетингові сервіси, медіа, healthcare-маркетинг тощо. Він успішно брав участь у проєктах різних агенцій групи: TWIGA'GO!, MedInform Ukraine та Media First Ukraine. Завдяки його креативним ідеям і злагодженій роботі в команді агенції вигравали тендери та створювали сильні проєкти, що під кінець року відзначили нагородами на Effie Awards Ukraine та Epica Awards.

Тож у 2021 році керівництво запропонувало Віталію зайняти позицію креативного директора всієї групи TWIGA Ukraine.

Дуже радий новій сходинці в моїй кар’єрі. Одночасно такий крок – велика відповідальність, оскільки щороку ми ставимо для себе ціль перевершити свої ж досягнення. Як і раніше, головна задача — робити ефективні кампанії, де креатив є виправданим рішенням та рушійною силою, щоб досягати бізнес-цілей, які ставить клієнт. А знадобиться для цього вигадати новий формат застосування AI, створити кімнату в Clubhouse чи скористатись перевіреними сітілайтами — лише питання інструменту.

Віталій Капустян

Перш ніж приєднатись до TWIGA Ukraine, Віталій працював у агенціях McCann Kyiv, Provid та BBDO Ukraine. У його портфоліо роботи для таких відомих брендів, як Mastercard, Visa, Nestle, Toyota, Carlsberg, PepsiCo та Henkel. Своїми знаннями та кейсами він ділиться зі студентами Bazilik та KAMA. А також знаходить час, щоб вести популярний Telegram-канал на професійну тематику «Рекламнутий», який нараховує майже 4 тисячі фоловерів. Це місце натхнення для креативників, де зібрані портфоліо крутих рекламістів з усього світу.

У TWIGA Ukraine ми поєднуємо стратегію, креатив та сучасні технології. Здатність Віталія створювати рішення на стику саме цих складових — безцінна, як і його уміння працювати з комплексними проєктами. Нам дуже імпонує його сучасний і незалежний погляд на креатив і вміння створювати культуру, в якій креативність чудово поєднується з ініціативністю і відповідальністю.

керуючий директор TWIGA Ukraine Сергій Кузьменко

Варто зазначити, що проєкти Віталія Капустяна були неодноразово відзначені нагородами фестивалів креативності та ефективності. А у 2019 році він завоював золото міжнародного фестивалю Young Lions у категорії Film.Для інформації:

Комунікаційна група TWIGA Ukraine — це платформа, що об’єднує маркетингові та комунікаційні експертизи, талановитих людей та амбітних клієнтів для успішного розвитку та зростання. TWIGA Ukraine вже 4 роки поспіль входить до четвірки найефективніших комунікаційних холдингів України, а агентства у її складі є провідними гравцями ринку за своїми спеціалізованими напрямами.

У складі комунікаційної групи 7 агентств: Media First Ukraine (агентство №1 у рейтингу медіа-ефективності за 2019 рік), Medinform Ukraine (№1 агенція-спеціаліст у сфері healthcare-маркетингу), провайдер маркетингових сервісів TWIGA’GO! (входить до ТОП-8 лідерів галузі за 2019), провідне digital-агентство TWIGA Digital Ukraine (4 роки поспіль у ТОП-12 рейтингу ефективності), креативна агенція Lions (№7 у рейтингу Агентство Року 2020), відео-агентство Lovivideo, інтегровані рішення TWIGA Fusion.

Ключові клієнти групи: PepsiCo Ukraine, Bella-Trade, Henkel Ukraine, NOVUS, Mars, IDS Borjomi, Нафтогаз України, ПУМБ, ANCOR, Johnson & Johnson, Dileo Farma, Servier Ukraine, GSK, Ever Pharma.

615
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно