Володимир Зеленський закликав глядачів «Греммі» підтримати Україну

3 квітня у Лас-Вегасі пройшла 64-та церемонія вручення музичної премії «Греммі». Організатори церемонії віддали шану Україні та вшанували пам’ять українців, які загинули під час військової агресії. На церемонії виступив Володимир Зеленський, який розповів про те, що відбувається в країні. Також президент України розповів, чим наразі зайняті музиканти нашої країни: «Наші музиканти носять бронежилети замість смокінгів, співають пораненим, у лікарнях, навіть тим, хто їх не чує, але музика прорветься».

Фотографія: Reuters

«Що більше протилежне музиці? Тиша зруйнованих міст і вбитих людей, — сказав Володимир Зеленський. — Наповніть тишу своєю музикою. Наповніть її сьогодні, щоб розповісти нашу історію. Підтримайте нас будь-яким чином. Будь-яким, але не тишею».

Перед виступом Володимира Зеленського на сцену вийшов американський співак Джон Ледженд. Разом з ним виступили українська співачка, представниця України на Євробаченні 2011 року, Міка Ньютон, бандуристка з Одеси Сюзанна Іглідан та українська поетеса Любов Якимчук.

За допомогою цієї пісні Ледженд закликав до припинення бойових дій у Європі. «Зупиніться солдати, Складіть зброю, Нехай запанує світ, Нехай він огортає долини, Парить в горах, Занурюється в глибокому синьому морі, Нехай летить по небу як прапор, Щоб видно воно було навіть космічним ракетам», — наводить цитати з пісні Billboard.

Фотографія: Reuters

Завершила виступ українська поетеса Любов Якимчук. Вона виконала адаптований варіант вірша «Молитва» з книги Абрикоси Донбасу, яка вийшла у 2015 році у Видавництві Старого Лева. 

Весь виступ зал дивився стоячи.

Джерело: НВReuters

1361
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно