Все заради свіжості: оновлене позиціонування мережі NOVUS від креативної агенції Lions

До 11 річниці в Україні мережа NOVUS запустила нову рекламну кампанію, у якій розповіла про головну цінність бренду.

Креативне агентство Lions, що входить до складу комунікаційної групи TWIGA Ukraine, розробило оновлене позиціонування для мережі супермаркетів NOVUS. Головна ідея — все заради свіжості. Саме вона і стала слоганом кампанії. У новій стратегії команда підкреслила, що свіжість продуктів — це не просто стандарт, якого слід дотримуватися. Це принцип, яким керуються усі співробітники мережі, для яких важливо, щоб продукція була найсвіжіша і найсмачніша.

Наче квант, справжня свіжість існує лише в момент її створення. Ми намагались у всьому ухопити ці найважливіші миті, і це було не так просто. Адже реалізація цієї ідеї вимагала значної сміливості у зміні звичного процесу зйомок. Ми принципово працювали без фуд-стилістів, в кастингу принципово надавали перевагу робітникам магазинів NOVUS, а всі локації — власне і були магазинами або господарствами постачальників. Адже тільки так можна побачити та відобразити народження свіжості.

креативний директор Lions Владислав Войцеховскі

Окрім серії рекламних роликів, було знято 2 документальних фільми. Споживач потрапляє за лаштунки NOVUS, де на власні очі бачить, як випікається подовий хліб та створюються кулінарні шедеври. Вигадувати нічого не довелось. Головні герої — реальні працівники супермаркетів. У кожного з них своя життєва історія, але всі вони дотримуються принципів, завдяки яким споживачі отримують лише якісні продукти.

У нас високі стандарти роботи. Ми прагнемо забезпечити супермаркети найкращими товарами. І не йдемо на компроміс, якщо їхня якість нас не влаштовує. Саме такими принципами керуємося в роботі.

головний бренд-менеджер NOVUS Ольга Новіченко

Із попередніх кампаній ми знаємо, що NOVUS вартий довіри, а в асортименті свіжі товари кожного дня. Цю довіру потрібно було примножити та розповісти споживачам, що стоїть за свіжістю.

Є речі, які набагато важливіші за базову потребу вгамувати голод: це безпека продуктів і місця, де ти їх купуєш, особлива атмосфера та ставлення персоналу до тебе. Важливий сам процес покупки та емоції, які ти переживаєш. Тому наша агенція запропонувала сміливу стратегію з фокусом на принциповості, яка, крім продуктової, надає ще й емоційної свіжості NOVUS.

директорка агенції Lions Ганна Рибалка

Кампанія стартувала наприкінці жовтня, після святкування мережею 11 річниці роботи в Україні. Масштабна комунікація запланована на 2020-2021 роки. 


·
499
·
super 1
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна