WePlay Esports стала офіційним продакшн-партнером українськомовної трансляції Чемпіонату світу з футболу 2022

Медіасервіс MEGOGO та компанія WePlay Esports домовились про співпрацю, в рамках якої трансляції матчів 2022 FIFA World Cup українською мовою відбуватимуться зі студій WePlay Esports у Києві.

З 20 листопада по 18 грудня в Катарі проходитиме Чемпіонат світу з футболу 2022. Право на трансляцію матчів українською мовою отримали медіасервіс MEGOGO, телеканали «Суспільне мовлення», Радіо Промінь та сайт «Суспільне Спорт».

WePlay Esports та MEGOGO стали партнерами для проведення українськомовного касту Чемпіонату зі студій у Києві. Так на базі студій WePlay Esports проходитиме запис 2022 FIFA World Cup за участю відомих футболістів, тренерів та експертів. 

Максим Білоногов, chief visionary officer і генеральний продюсер WePlay Esports. Фото: WePlay Holding
Наша команда давно вже відома відкритістю до будь-яких викликів та професіоналізмом, з яким ми підходимо до кожного проєкту. Студії WePlay у Києві сконструйовані за останнім словом техніки та підходять для висвітлення не лише кіберспортивних подій, а й заходів інших індустрій. Це буде наш пілотний проєкт у сфері футболу, проте ми зробимо все можливе, щоб якість трансляції відповідала рівню Чемпіонату світу

Максим Білоногов, chief visionary officer і генеральний продюсер WePlay Esports.

Артем Панченко, шеф-редактор напрямку «Спорт» у MEGOGO. Фото: MEGOGO
 Ми досить довго шукали партнера для виробництва студій Чемпіонату світу з футболу FIFA 2022 у Катарі, і серед багатьох варіантів обрали саме пропозицію WePlay. Експертиза цієї української компанії визнана у всьому світі. Нагадаю, що WePlay стала однією з тих компаній, що займаються студійним виробництвом NFL Tuesday Night Gaming у США. NFL минулого року домовилась про новий телевізійний контракт на $100 мільярдів на 10 років. Ми сподіваємось на те, що в умовах війни зможемо надати нашим користувачам продукт, що відповідатиме рівню головної футбольної події чотириріччя. І що попереду на нас очікує довгострокове та плідне співробітництво

Артем Панченко, шеф-редактор напрямку «Спорт» у MEGOGO.

Трансляція футбольного турніру буде доступна у Full HD якості на каналах «MEGOGO Футбол» та у розділі «Спорт», доступних за підписками «Максимальна» та «Спорт».


Джерело: Пресслужба WePlay Esports

Контактна інформація для ЗМІ:

546
WePlay Studios
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно