WePlay Holding запускає ініціативу #StopRussianPropaganda, щоб розвіяти міфи про Україну. Долучайтеся!

#StopRussianPropaganda – це культурно-інформаційний проєкт, покликаний спростувати стереотипи про Україну, які роками нав'язує світу росія. Головна мета цієї ініціативи – привернути увагу міжнародної спільноти до України: її історії, традицій, самобутньої культури.

Російська пропаганда систематично створює фейки, просуваючи власні наративи та маніпулюючи фактами не лише всередині своєї країни, а й за її межами. Щоб протистояти медійній диктатурі, WePlay Holding створив спецпроєкт #StopRussianPropaganda.  

Спочатку він замислювався як стаття для корпоративного блогу компанії, але в процесі роботи трансформувався в ініціативу з соціально-культурним характером. Його героями стали представники компанії. Вони поділилися своїми історіями, в яких спростовують стереотипи про рідні міста. Всі вони – українці, представники різних департаментів, віку, гендеру та поглядів на життя, яких об’єднує жага до справедливості, цінності правди та свободи слова. 

Олена Дальська-Латошевіч, директорка з PR та комунікацій WePlay Holding. Зображення: WePlay Holding
У цей непростий для нашої держави час, коли Україна потерпає від жорстокої війни з боку росії, кожен веде боротьбу на своєму фронті. Об’єднавши сили всередині команди, ми анонсуємо проєкт #StopRussianPropaganda. Це наша спроба використати силу слова, щоб протидіяти російській пропаганді та дезінформації. 

Олена Дальська-Латошевіч, директорка з PR та комунікацій WePlay Holding

Попри те, що історичні долі України та росії перепліталися, менталітет та культура в цих країнах суттєво відрізняються. Тим, хто перебуває поза контекстом українсько-російських стосунків та їхньої проблематики, часом нелегко це осягнути. Саме тому необхідно говорити про те, що росія привласнила велику частку української культури та історії. 

Марічка Крітенко, брендменеджерка WePlay Holding. Зображення: WePlay Holding 
Ми не раз помічали знецінення та нерозуміння української ідентичності. Адже росія роками нищила багатовікову історію України, привласнювала нашу культуру. Проєкт #StopRussianPropaganda покликаний донести до міжнародної аудиторії меседж «Україна – унікальна незалежна держава, яка не має нічого спільного з росією.

Марічка Крітенко, брендменеджерка WePlay Holding 

Перша частина проєкту присвячена російським міфам про українські міста, наприклад, про те, що Київ – це столиця фашизму, Львів – центр націоналізму, а Харків нібито завжди був російським. У другій частині проєкту його автори розкажуть своїй міжнародній аудиторії про національно-культурну спадщину України: її традиції, символи, митців та їх здобутки.

Для реалізації схожого проєкту власними зусиллями можна скористатися гайдом «​​5 простих кроків, як долучитися до ініціативи #StopRussianPropaganda»: 

Команда WePlay Holding сподівається, що естафету підтримає кіберспортивне ком’юніті, команди та організації, українські компанії та фонди, медіа та їх читачі, блогери та інфлюенсери, користувачі соціальних мереж та всі небайдужі, хто поділяє цінність жити у вільному від брехні суспільстві.  

534
WePlay Studios
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно