Wiz-Art випустило у прокат підбірку короткометражок Winter Shorts

Кураторське об’єднання Wiz-Art випустило у прокат підбірку теплих короткометражок Winter Shorts. Прокат підбірки триватиме до 4 січня в онлайн-кінотеатрі Big Short.

До програми увійшли сім атмосферних короткометражок з шести країн світу, об'єднаних святковою тематикою. Перегляд підбірки можливий з території України.

«Кожна зима яскрава — це час свят, ялинок, вогників, сімейних посиденьок і переосмислення минулого та побудови планів на майбутній рік. Яскрава зима з фільмами від Wiz-Art — це небанальні емоції на несподівані зустрічі, нехай і онлайн — у підбірці семи теплих фільми ви побачите розчуленого Сатану, що став Сантою, румунську сім'ю, яка стає свідками повалення тоталітарного режиму, норвежців, що потрапили у халепу, тимчасово переміщених українців, що святкують свій перший новий рік не вдома, вбитого Санти з Франції, німецьких дітлахів, що дарують Вайнахтсмана своїй мамі та британця, який прагне врятувати рибку. Це різні погляди на той момент, коли ніби-то нічого не відбувається, але так багато стається: справжнє різдвяне диво», — розповідає Ольга Райтер, кураторка підбірки, програмна директорка кінофестивалю Wiz-Art.

Програма:

  • «Любий Сатана», «Аномалія», Велика Британія
  • «Новий рік у сімейному колі» Максим Наконечний, Україна
  • «Смерть Санти» Лорен Фіроде, Франція
  • «Подарунок на Різдво» Богдан Мурешану, Румунія
  • «Полювання» Тобіас Бай, Норвегія
  • «Я не вірю в Вайнахтсмана» Анна Людвіґ, Німеччина
  • «Весь біль світу» Томазо Пітта, Велика Британія

Проєкт Big Short підтримує Європейський Союз за програмою House of Europe.

·
573
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна