Work.ua святкує 16 років і передає 100% усіх оплат на ЗСУ

З початку війни компанія Work.ua віддає 25% доходу на армію. Та у свій день народження спрямує на допомогу бійцям усі оплати, зроблені на сайті впродовж святкового тижня, з 22 до 29 травня.

Цієї весни ми, українці, надихнули весь світ своєю сміливістю: чинити опір, об’єднуватися, щодня захищати країну на фронті та працювати в тилу. Сміливість ухвалювати нестандартні рішення. Сміливість віддавати. Віддавати себе на 100%.

Тож в компанії у день народження теж вирішили бути сміливішими й всю суму оплат, що отримаємо протягом святкового тижня, з 22 до 29 травня, відправимо на допомогу армії. Для цього Work.ua якийсь період будемо працювати в мінус, але маючи глибоке розуміння — навіщо.

«22 травня Work.ua виповнилося 16 років. За цей час ми допомогли сотням тисяч компаній знайти працівників, а мільйонам українців — знайти роботу. Напевно, допомогли й вам. І будемо продовжувати. Традиційно в цей день ми ділимось тим, скільки всього було зроблено та досягнуто за рік, але зараз робити це формально не хочеться. Зараз інший настрій. Ми не влаштовуємо святкувань, а надихаємось разом із вами — всіма, з ким ми були разом ці 16 років, зібрати та зробити наш спільний внесок у перемогу України» — коментує Артур Міхно, співзасновник та CEO Work.ua.

Куди будуть спрямовані кошти

Ключове бачення Work.ua — допомагати адресно та здебільшого особисто. Там, де ми відчуваємо найбільші та найнагальніші потреби. До речі, головний офіс Work.ua знаходиться у Дніпрі. Тож залишаючись тут, компанія часто поряд з потребами. Також Work.ua є одним з найбільших донаторів фонду «Повернись живим».

З першого дня війни команда Work.ua допомогла виконати понад 400 різних завдань: від бронежилетів та рацій, одягу та ліків до автомобілів і дронів. Загалом з початку війни компанія Work.ua вже допомогла на суму понад 25 мільйонів гривень і будемо продовжувати це робити.

Ви можете почитати звіти про допомогу: за березень, за квітень.

Сміливість — це разом наближати перемогу

Фактично, смілива акція Work.ua — це можливість для роботодавців, вітаючи Work.ua з ДН, одночасно допомогти армії на будь-яку суму та отримати для себе на цю ж суму послуги нашого сайту. І використати їх зараз чи пізніше. Усі отримані кошти вкладемо в нашу спільну перемогу — допоможемо ЗСУ.

Команда Work.ua вірить, що Україна обов’язково переможе. Ми переможемо! Разом.

І зі сміливістю зустрінемо мирне Майбутнє.

648
Work.ua
Ukraine
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно