Як агенція MokCo привітала блогерів із професійним святом

Як найчастіше співпрацюють із блогерами?

Надсилають їм продукт і прохання розповісти про нього. У кращому разі — не просто продукт, а оригінальний преспак. Загалом блогерів сприймають просто як канал для побудови охоплення. Але найперше вони люди. Креативні, талановиті, які зуміли побудувати особистий бренд. Тому ми у MokCo agency і вирішили привітати їх із Днем блогера. Кожного окремо й усіх разом.

Інших людей ми здебільшого запам’ятовуємо за допомогою асоціацій. Так і з блогерами — у кожного є свої жарти, фірмові фрази та особливості характеру. Це майже завжди прослідковується в їхньому контенті. І саме це лягло в основу нашого привітання — маски-рандомайзеру, яка визначає, на кого з українських блогерів ти схожий.

Щоб створити цю маску, інфлюенс-відділ MokCo склав список блогерів, із якими найтісніше співпрацює агенція, і доповнив за допомогою опитування серед колег. Так поміж варіантів рандомайзера з’явилися «маю мотивацію, як в Олени Мандзюк», «фоткаюсь, як Аліна Френдій на обкладинку», «везучий, як Нікіта Добринін» та інші.

Аби блогери точно отримали наші привітання, ми надіслали їм листівку з QR-кодом та стикерпак із найуживанішими фразочками, які виникають під час роботи. Реальними, які можна наклеїти на Mac, а не лише скинути у Telegram.

Ми хочемо віддячити лідерам думок за їхню роботу. Любимо їх сильно! І сподіваємось, що маска завіруситься, в Україні такого ще ніхто не робив.

Катерина Гаврилюк, Head of Influence & TikTok в MokCo

Спробуйте і ви! Дізнавайтеся, на кого з блогерів ви схожі! Маску «День блогера» шукайте на сторінці MokCo в Instagram. 


·
746
·
super 1
Читачів
3
  • Alex Tkachenko
  • Регина Райская
  • MokCo MokCo
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно