Як буде відбуватися віртуальний ярмарок грантів у сфері культури? Реєстрація продовжується

Вже зовсім скоро, 2 липня, відбудеться традиційний Міжнародний ярмарок грантів у сфері культури, організований Національним бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні та Українським культурним фондом. Цього року захід відбудеться онлайн.

Ярмарок буде складатися з кількох частин

Панельні дискусії

Обговоримо менеджмент культурних проєктів, майбутнє креативних індустрій та міжнародний досвід українських заявників. Дискусії будуть стосуватися успішних проєктів, які були підтримані програмою ЄС «Креативна Європа»; міжнародних та локальних грантових проєктів, серед яких програми «Дім Європи», Culture Bridges, Український культурний фонд та «Креативна Європа»; поєднання мистецтва та технологій заради сталого розвитку; можливостей співпраці України та Європи в індустрії кіно. Серед спікерів будуть: Оксана Саржевська-Кравченко (МБФ "Ізоляція. Платформа культурних ініціатив"), Єлизавета Мирошниченко (Реміснича палата України), Ігор Савиченко (Директорія Кіно), Поліна Веллер (українська дизайнерка), Вадим Денисенко (CANactions School), Сергій Полежака (New Cave Media), Юлія Сінькевич (ОМКФ), Денис Іванов (Артхаус Трафік), Єгор Олесов (Kinorob), Сергій Лавренюк (Солар Медіа Інтертейнмент) та Ольга Бірзул (Український інститут).

Презентації локальних та грантових програм

Актуальні можливості для українських заявників презентують: Міністерство культури та інформаційної політики України, Український культурний фонд, Український інститут, Міжнародний фонд «Відродження», Український інститут книги, Zagoriy Foundation, Дім Європи, програма підтримки «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді», Національний Еразмус+ офіс в Україні, Посольство Федеративної Республіки Німеччина, Посольство США в Україні, European Cultural Foundation, Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні, Міжнародний Вишеградський Фонд та Harald Binder Cultural Enterprises.

Консультації з представниками грантодавців

В учасників Ярмарку також буде можливість напряму поспілкуватися з грантодавцями та поставити питання щодо можливостей підтримки проєктів.

Інформаційна сесія конкурсу проєктів Представництва ЄС в Україні «Посилення ролі громадянського суспільства для кращого управління, прав людини та культури»

Тетяна Шульга, секторальна менеджерка напряму культури Представництва ЄС в Україн, детально розповість про новий конкурс та відповість на питання.

Також, у всіх учасників Ярмарку вже є можливість долучитися до закритої групи у Facebook для нетворкінгу та пошуку проєктів або менеджерів мрії. Але і це ще не все, протягом місяця після заходу на онлайн-платформі Ярмарку Culture:Reload щоденно будуть публікуватись матеріали з відомими митцями та діячами культурного сектору, огляди їх проєктів та багато надихаючих історій, щоб розбурхати вашу увагу та кинути виклик незвіданому.

Тож не зволікайте, реєструйтесь.

1 липня всі зареєстровані учасники отримають необхідні матеріали та посилання на підключення до події.

·
465
·
good 1
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна