Як дизайн впливає на кожного

Українське Видавництво ArtHuss готує до друку книгу «Як дизайн спонукає нас думати». Це видання покаже, які приховані сигнали використовують дизайнери, щоб залучити аудиторію, викликати емоції та впливати на прийняття рішень.

«Як дизайн спонукає нас думати», Шон Адамс (ArtHuss, 2022)

Книга «Як дизайн спонукає нас думати» досліджує, чому глядачі реагують на дизайн певним чином і як дизайнери використовують візуальні підказки для того, щоб викликати реакцію. Наприклад, чому ми вважаємо певні кольори «дружелюбними»? Як ми визначаємо, що щось ефективне чи важливе? Ці та інші питання досліджує Шон Адамс.

Автор книги Шон Адамс — виконавчий директор Вищої програми по графічному дизайну в ArtCenter (Пасадена, Каліфорнія). Він засновник студії Burning Settlers Cabin і AdamsMorioka, а також 2 рази був обраний президентом Американського інституту графіки (AIGA). Його практичні навички викладання та дизайнерська робота знадобилися при написанні книг «Правила графічного дизайну», «Словник шрифтів дизайнера», «Словник дизайнера кольору».

Дизайн всюдисущий: він спонукає нас купувати, пропонує певні типи поведінки і вказує, як ми маємо думати і що відчувати. Окрім дизайнерів, маркетологів та психологів мало хто задумується, як саме оточення, створене людьми, впливає на нас. Шон Адамс розкриває нашарування сенсів і розкладає по поличках процес дизайну за допомогою виразних візуальних ефектів та яскравого тексту.

Розділи, присвячені емоціям, доповнені короткими науковими довідками про те, що лежить в основі людських реакцій та стимулів. Жвавий стиль написання книги та яскраві ілюстрації демонструють, як успішні дизайнери передають ідеї, а приклади охоплюють численні дизайнерські дисципліни, культури, стилі, епохи. Розділ про гумор блискуче аналізує, як його використовують, щоб обеззброїти аудиторію та заохотити цільовий ринок. Шон Адамс пише про те, чому людям подобається розгадувати візуальні головоломки та що ми радіємо, коли розуміємо жарт.

«Як дизайн спонукає нас думати» — грайливе і повчальне дослідження для кожного, хто цікавиться дизайном. Джерело натхнення для початківців чи компаній, які займаються графічним дизайном. Автор дає інструменти та методи, що знімають рожеві окуляри та дозволяють бачити, розшифровувати і критикувати приховані повідомлення, що нас оточують.


  • Купуйте новинку на сайті видавництва ArtHuss та отримайте гарантовану знижку 15% за промокодом cases
·
806
·
super 2
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна