Як наважитись на створення креативної студії під час війни — OMG agency про нову креативну студію «Думи»

Цьогоріч у жовтні ми офіційно анонсували відкриття креативної студії-партнера. Ця ідея з'явилася ще до війни, але відклалась зі зрозумілих причин.

То ж, чому ми наважилися створили «Думи» саме зараз

Всередині агенції у нас вже багато років функціонує повноцінний креативний відділ, що працює із доволі широким спектром завдань: від створення бренд-персонажів до креативних стратегій та рекламних кампаній. Це наша потужна особливість: мати змогу запропонувати брендам / клієнтам не тільки класичні послуги з креативу, але й специфічні, типу створення анімації, веденню тіктоку під ключ, розробка креативних кампаній для інфлюенсерів.

Ми вже створювали креативи для всіх платформ та соціальних мереж та напрацювали великий пул клієнтів, що нам довіряють: Сільпо, МХП, SnackProduction, Savservice, Spraga Асer, Viber, Kalush, alyona alyona, Kingston та інші.

Коли кейсів зʼявилось достатньо, ми зрозуміли, що настав час дотримуватись нашого головного принципу: якщо якийсь напрям в агенції вдало масштабується, потрібно трансформувати його в окрему повноцінну партнерську структуру та своєрідну “крафтову майстерню” з крутою командою та індивідуальним підходом до кожного проєкту. Саме так ми й зробили.

Так і зʼявились «Думи».

Чому саме «Думи»

Цю назву обрала наша креативна директорка Тоня Кузьмич. За її словами, вдалий креатив — це про дуже глибокі, комплексні, підсвідомі ідеї. Це не про те, що лежить на поверхні, а про те, що є у кожного у голові та серці. Просто потрібно трошки подумати.

Також «Думи» мають свою анімаційну студію, що спеціалізується на створенні персонажів та анімації для брендів, розважального та освітнього контенту.

Персонаж є й у самої студії. Своїм маскотом ми обрали кота-хмаринку, що символізує невагомість та плинність креативних думок, які іноді так важко спіймати.

Впевнені, що на нас очікує багато викликів, але точно знаємо одне: досвід, вміння думати та аналізувати, прагнення стати міцною частиною української креативної індустрії допоможе нам триматись та створювати рекламне мистецтво.

Наш комплексний підхід до роботи та ефективність креативів ви можете оцінити на власному досвіді. Просто напишіть нам на пошту чи заповніть бриф на сайті — і ми надумаємо магію разом.

236
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно