Як працювати з командою під час війни. Досвід МОКО: дивіться лекцію директорки з клієнтського сервісу в МОКО

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій і майстер-класів від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.

Тетяна Мальшакова, директорка з клієнтського сервісу в МОКО, на досвіді агенції розповіла, як працювати з командою під час війни. У лекції розглядається, що було зроблено в перші дні війни; чи спрацювали ці заходи для підтримки команди; й що відбувається з командою зараз — які є хвилювання й потреби, а що надихає й підтримує; й, звісно, про що завжди варто пам'ятати в роботі. Лекція буде корисною HR-менеджерам.

Ознайомитись з програмою Марафону і дивитись лекції можна на сторінці заходу. Також лекції Марафону доступні на Facebook-сторінці та в YouTube-каналі Креативної Практики.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

·
1486
·
super 2
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна