Як українські NFT допомагатимуть відновлювати житло у Бучі

Українська Web3.0 фандрейзинг платформа 3x4 запускає першу благодійну кампанію для БФ “Діти Героїв”

Троє українців створили першу в світі Web3.0 фандрейзинг платформу 3x4 для благодійних організацій. Головна мета стартапу – зробити збір коштів інноваційним, з винагородою для благодійника у вигляді купленого NFT та з вкладом у розвиток цифровізації суспільства.

БФ “Діти Героїв” – фонд, що опікується дітьми, які втратили батька чи матір (або обох) внаслідок війни. Зараз фонд опікується більше, ніж 820 дітьми та надає всебічну допомогу до повноліття дитини: від фінансової підтримки, одягу та техніки для навчання до відновлення житла, зруйнованого внаслідок бойових дій.

3x4 допомагає некомерційним організаціям збирати кошти на благодійність, використовуючи NFT у співпраці з художниками, пропонуючи останнім додаткову цінність, дохід та прозорість. Першим проєктом стартапу став збір 400 000 грн на відновлення будинку підопічної БФ “Діти Героїв” – Катрусі, житло якої постраждало від ракетного удару по Бучі.

Тато дівчинки, який в той момент перебував у будинку, на жаль, загинув. Вони залишились вдвох із мамою, яка вже більше 17 років бореться з онкологічним захворюванням.

Як взяти участь у зборі?

  • Завітайте на сторінку благодійної кампанії 3x4.
  • Оберіть картину NFT, яка вам подобається, та натисніть “Participate”, щоб придбати її та направити кошти на ремонт житла дівчинки.
  • Після цього ви отримаєте свій унікальний NFT.

Цей благодійний збір несе одразу кілька соціальних складових: від відновлення житла для Катрусі до підтримки українських художників та стартапів. Якщо ви давно стежили за NFT ринком і хотіли розпочати своє колекціонування – є чудова нагода!

Проєкт / Стартап 3х4 / Сайт БФ "Діти Героїв"

414
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно