Як змінилось сприйняття української мови в суспільстві та у світі після 24 лютого 2022 року: дивіться лекцію телеведучого та автора освітнього проєкту «Українська мова»

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій і майстер-класів від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.

Складно посперечатися з тим, що останнім часом мовний оборот кожного українця ще більше збагатився, а такими словами як «паляниця», «молодиця», «пуцьвірінок», «світлиця» вже важко когось здивувати. У своєму виступі Віктор Дяченко, телеведучий та автор освітнього проєкту «Українська мова», розповів, як після 24 лютого 2022 року загалом змінилось сприйняття української мови в суспільстві та у світі.

Ознайомитись з програмою Марафону і дивитись лекції можна на сторінці заходу. Також лекції Марафону доступні на Facebook-сторінці та в YouTube-каналі Креативної Практики.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

·
1707
·
super 3
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна