Якою повинна бути візуальна мова бренду, де все ручками фермерів створено?

Креативне агентство Bart&Fink відповіло на це питання у новому най-най ролику, де все ручками створене для Лавки Традицій, де все теж ручками створене.

Усі найкращі та найкорисніші продукти раніше асоціювалися з бабусиним городом у селі, що за 50 км від міста поруч зі спокійним ставком, а тепер — з маленькими господарствами та Лавкою традицій, що у Сільпо.

А щоб так думали й усі, хто тільки-но замислиться про натуральні та корисні продукти, нам потрібно було знайти мову, якою спілкуватиметься Лавка Традицій, що їздить по маленьких господарствах, збирає усе найліпше та привозить до полиць великих супермаркетів.

У пошуках тієї самої мови, ми збагнули, що хтось шукає смачне, хтось – локальне, а хтось просто любить дороге мʼясо, але головне, що всі шукають най-най. Тому ми пояснюємо Лавку Традицій саме через це най-най: комусь найсвіжіше, комусь найорганічніше, комусь «не на заводах виготовляють», комусь дорожче = якісніше.

Для таких ручками створених продуктів і візуальна мова має бути теж ручками створена. Без постпродакшену, приголомшливих технологій та навіть без акторів, але дуже красиво та майже по-справжньому.

Замість акторів запросили на знімальний павільйон представника Лавки традицій фермера Андрія, котрий вальсує між різними рукотворними декораціями, які візуалізують все найкраще, що є у Лавці Традицій, а потім опиняється біля прилавку, щоб ви точно знали як ті всі крафтові продукти виглядають у Сільпо.

Тож, ви зрозуміли, як ми з арт-департаментом ретельно підійшли до створення всіх декорацій до найдрібніших деталей, як от гобелен з логотипом, який тепер прикрашає офіс Лавки Традицій.

Здається, про все, що хотіли, розповіли, на всі можливі питання відповіли, залишилося тільки одне — куди діваються всі ці велетеньскі пречудові крафтові декорації після зйомок?

502
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно