Якщо любиш — стерилізуй: соціальний проєкт Fedoriv та Happy Paw в сезон кохання

Напередодні Дня всіх закоханих доречно замислитися про справжнє кохання. Зокрема, про любов людини до свого улюбленця. Благодійний фонд Happy Paw, який опікується долею безпритульних тварин, оприлюднив рекламну кампанію «Любов — це…», що закликає власників до стерилізації. Розробленням проєкту займалася маркетингова агенція Fedoriv. У результаті з’явилися стилізовані постери та лендинг, що інформує про переваги стерилізації для здоров’я тварини й спростовує шкідливі міфи.

Разом з Fedoriv Agency благодійний фонд Happy Paw пояснює, що стерилізація — вияв щирої любові та гуманності. Багато власників домашніх тварин уникають стерилізації через забобони й стереотипи. Вони не розуміють наслідків альтернативних засобів боротьби з фізіологічною потребою пухнастих вихованців. Звичайно, ніхто не бажає завдати шкоди своєму улюбленцеві, ми, навпаки, боїмося, що стерилізація призведе до невиправних змін у характері й зовнішності. Втім, у реальності сварки, ізоляція від інших тварин, гормональні пігулки, шоковий нашийник травмують психіку й здоров’я вихованців. Багато «небажаних» цуциків і кошенят опиняються в притулках, у гіршому разі просто на вулиці.


Щодня на гарячий номер благодійного фонду Happy Paw надходять десятки дзвінків з проханням забрати тварину в притулок. 90% собак і котів у притулках — це колишні домашні улюбленці. Можна постійно прилаштовувати котів і собак у сім’ї, але це боротьба з наслідками, яка триватиме нескінченно. Боротьба з причиною — масова й обов’язкова стерилізація тварин, які не становлять племінної цінності. Це гуманний спосіб припинити безконтрольне розмноження собак і котів.

Ольга Спектор, голова правління фонду Happy Paw.

Команда агенції Fedoriv провела дослідження й з’ясувала головні побоювання власників домашніх тварин. Анонімне опитування онлайн допомогло виявити як стандартні стереотипи, так і досить несподівані факти, що зупиняють українців перед стерилізацією своїх улюбленців.

Відповіді збирали за допомогою анонімної анкети, розміщеної в соцмережах, щоб отримати якомога більше інформації. Зібравши все докупи, у милій і ласкавій формі розповіли про безпеку та користь стерилізації.

Ми з’ясували, що одна з основних причин не стерилізувати вихованця — просте нерозуміння: навіщо? Водночас багато власників борються з періодом тічки «альтернативними засобами». Вони люблять тварину й упевнені, що не нашкодять їй, бо зі стерилізацією пов’язано безліч міфів і страхів. Ті, хто стерилізував улюбленця, передусім зробили це з гуманних міркувань: тварина мучиться в ці дні, і вони не хочуть, щоб вона страждала. Хазяї люблять свого вихованця, тому й стерилізують. Так і народилася наша стратегія: якщо любиш — стерилізуй.

Максим Ілюхін, бренд-лідер Customer Experience у Fedoriv Agency.

Ініціатори кампанії запевняють, що стерилізація робить життя вихованця щасливішим. Він стає менш тривожним, довше живе й повноцінно дружить з іншими тваринами. Крім уже готових постерів, у межах кампанії можна створити власний з фотографією свого щасливого песика чи кицьки, що тепер живе без зайвих турбот. Хочете підтримати ініціативу — поширте постери та відео в соцмережах: будь-хто може стати амбасадором Happy Paw. А власників бізнесів організатори закликають видрукувати постери й розмістити в офісі або закладі.

Це вже другий спільний благодійний проєкт фонду Happy Paw та Fedoriv Agency. Восени 2020-го вийшла перша кампанія під назвою «Шукай свого», що закликала взяти улюбленця з притулку й спростовувала міфи про дорослих тварин.


Джерело: прес-реліз.

·
430
CASES
Ukraine
Читачів
99
  • Сергій Аністратенко
  • Bogdan Bilich
  • Владислав Горбунов
  • Aleksandra Galian
  • Алексей Чернов
  • Timur Kukharets
  • +93
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна