За премію «Слушно» змагатимуться понад 100 подкастів

13 вересня 2022 розпочалося голосування за номінантів аудіопремії «Слушно», започаткованої медіасервісом MEGOGO. Слухачі зможуть обрати найулюбленіші українськомовні подкасти серед 134 проєктів.

Як розвивається подкастинг в Україні? За даними MEGOGO Audio, після минулорічної премії кількість подкастів на медіасервісі від українських авторів зросла втричі. Крім того, за рік майже вдвічі виросла й аудиторія слухачів. А час прослуховування подкастів на MEGOGO збільшився на 75%.

Зважаючи на стрімкий розвиток галузі, у 2022-му році правила премії змінилися. Цього разу автори могли самостійно податися на участь у «Слушно», а обирати серед них найкращі будуть саме слухачі. Голосування триватиме до 29 вересня включно, а вже 30-го числа, в Міжнародний день подкастів, будуть оголошені результати.

Переможців визначатимуть у семи категоріях:

  • бізнес;
  • культура;
  • історія та суспільство;
  • спорт;
  • наука та технології;
  • лайфстайл;
  • журналістське розслідування.

Найбільше подкастів подано в категорію «Про історію та суспільство» – 46, «Про культуру» – 33 та «Лайфстайл» – 27.

Крім вибору слухачів, команда MEGOGO Audio обере подкасти, які отримають відзнаки медіасервісу. Один із номінантів отримає головну нагороду – Гран-прі премії «Слушно».

Віддати голос та підтримати улюблений подкаст можна на сайті премії. Для цього необхідно авторизуватися на сервісі та обрати свого фаворита у відповідній категорії, натиснувши на кнопку «Голосувати». Кожен слухач може віддати свій голос лише за один подкаст у кожній з категорій.

792
MEGOGO
Ukraine
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно