Запуск Epson Digital Fashion Lab: відкрита лекція Володимира Подоляна

В Україні стартував спільний освітній проєкт від Ukrainian Fashion Week та компанії Epson — “Epson Digital Fashion Lab”. Проєкт має на меті допомогти молодим та ще невідомим дизайнерам створити свою першу повноцінну колекцію за допомогою сучасних технологій текстильного друку. В рамках проєкту учасники отримають знання щодо маркетингових, юридичних аспектів та дізнаються, як просувати новостворені колекції.

У суботу, 25 вересня, офлайн та онлайн відбулась перша лекція “Epson Digital Fashion Lab” від засновника бренду PODOLYAN Володимира Подоляна. Під час лекції Володимир поділився історією свого професійного життя: про злети та падіння, успіхи та невдачі. А також дав низку порад для слухачів курсу: “Девід Фоулі під час моєї співпраці із “Ательє-1” сказав: “Я не покажу тобі шлях, по якому йти, я покажу тобі напрямок. А йти ти будеш сам”. І це дійсно дієвий метод: не виправляти та постійно робити щось за своїх учнів, а вказувати їм напрямок руху, підштовхувати до самостійних кроків, власних звершень та помилок. Ваш образ, ваше обличчя, ваша манера створює ваш бренд, спочатку ви працюєте на нього, а потім він на вас. У цій роботі важливі не лише ваші досягнення, але й помилки, виправлення яких впливатиме на ваш ріст як професіонала”.

Лекція Володимира Подоляна доступна на YouTube-каналі Ukrainian Fashion Week за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=coPw8yMfoT0.

·
366
Epson
Ukraine
Читачів
1
  • Андрей Николаев
Оформіть передплату за зниженою вартістю

Навчання на Креативній Практиці доступно за щомісячною передплатою, що відкриває можливість отримати доступ до побудови плану навчання, теоретичних та практичних модулів кожного курсу, ще й перевірку ваших практичних завдань. Встигніть активувати передплату за зниженою вартістю!

Дізнатись більше