Запуск платформи готових креативних концепцій — Бренд-сток

Платформою для креаторів, де в ідей з’явиться другий шанс на втілення, стане Бренд-сток від креативної агенції VANDOG, бо ж круті ідеї мають жити, а не ховатися в столі.

Є одна страшна несправедливість: на поличках креативників збирається багато хороших ідей, які не вдалось реалізувати просто тому, що клієнт вподобав інші запропоновані рішення.

Команда креативної агенції Vandog назбирала вдосталь таких кейсів у себе і вирішила дати цим ідеям другий шанс, зібравши їх на Бренд-сток.

Що таке Бренд-сток?

Бренд-сток стане місцем готових концепцій з брендингу та упаковки, які не стали в нагоді конкретному клієнту, бо його бізнесу більше підійшло інше рішення. Зате цілком можуть пригодитись іншому. А кошти від куплених ідей будуть спрямовані на підтримку притулку для бездомних тварин “Сіріус”.

Хто зможе скористатись Бренд-стоком

«Звісно, самі собою гарні ідеї не реалізуються. Потрібен бізнес, якому для виходу в люди бракує лише вдалого брендингу, упаковки, айдентики, дизайну, — говорить креативна директорка Vandog Ірина Метньова, — Тут ми розраховуємо на дві аудиторії:

 • власників малого бізнесу, які у пошуках дизайну або бренду за доступну ціну,
 • підприємців, які планують запуск свого бренду, але ще не знають як назвати продукт, запакувати його і який логотип розмістити на вивісці.

Третьою аудиторією будуть креативники, які власне і поповнюватимуть запаси крутих та доступних робіт».

В якому форматі діє Бренд-сток

Загалом схема проста: креативники діляться роботами — власники бізнесів знаходять потрібне та доступне рішення.

Платформа діятиме у фейсбуці у форматі групи. Щоб вступити в групу, потрібно подати заявку. Після її підтвердження адміністратором, можна почати шукати чи додавати роботу.

Гарна новина — кожна публікація концепту проходить модерацію та з’являється в групі лише після підтвердження. Це означає, що Бренд-сток підтримуватиме якість робіт та не дозволить платформі перетворитись на звалище.

Умови участі

Найважливіші ось:

 • Автор автоматично погоджується з умовами групи і надає свою згоду на передачу авторських прав майбутньому покупцеві.
 • Айдентика (фірмовий стиль із неймінгом або без нього) — упаковка (дизайн упаковки із назвою продукту або без неї)
 • Один концепт айдентики не може перевищити вартість 10 тис грн. Упаковки — 5 тис грн. У вартість не включається ліцензія на використання платного шрифту (якщо такий в концепті є)
 • Кожна публікація концепту проходить модерацію.
 • Одна публікація = одна робота. Повторно надіслати роботу можна не більше двох разів.
 • Покупець в коментарях пише «купую». З покупцем зв’язується продавець (для отримання оплати і передачі файлів) та адміністратор групи.
 • В коментарях можна додавати лише деталі роботи, або відповіді на запитання покупців. Просувати іншу роботу, спамити, обговорювати сторонні теми в коментарях забороняється.
 • Роботи продаються без можливості внесення правок. За одним винятком — мінімальна правка, яку пропонує сам продавець.
 • Покупці, купуючи концепт, мають право отримати вихідні файли та письмову згоду автора на використання концепту.

Приєднатись до Бренд-стоку

**VANDOG — креативна агенція, що будує бренди з нуля й до моменту, коли ви отримаєте частку ринку. Команда запаковує бренди та розробляє систему візуальної комунікації, яку обов'язково помітять. У доробку команди співпраця з UNICEF, INTERTOP, PARFUMS UA, SPEX, Ботсадом імені Гришка тощо.

***Сіріус — найбільший притулок для бездомних тварин в Україні, площа якого сягає 4 га, де наразі мешкає понад 3,2 тисячі собак і котів. Історія "Сіріуса" почалася з міні-притулку, але за 20 років він значно виріс, та під керівництвом його директорки Олександри Мезінової було врятовано близько 8000 тварин.

·
850
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна