Заряди себе англійською цієї зими — записуйся на курси в Grade

Кожна "чиста" сторінка спонукає нас переглянути своє життя. Адже, саме в понеділок, 1 числа будь-якого місяця чи з нового року ми воліємо будувати плани та визначати власні пріоритети.

Дійсно, кожен такий етап — це можливість кинути собі виклик та прагнути з ним справитися. Звісно, йти до бажаних результатів буває дуже складно, тому ми сходимо з дистанції на пів шляху. Проте, якщо ви витримаєте найважчі моменти, то ризикуєте отримати чудові результати. Десь так у Grade Education Centre бачать вивчення англійської мови.

Якщо припинити відкладати English до нових віників, почати приділяти йому принаймні кілька годин на тиждень і витримати хвилю емоцій під назвою "Я його ніколи не вивчу" — все вдасться!

Тож, рекомендуємо зробити англійську мову викликом у новому році. А для того, щоб не передумати, ви вже зараз можете записатися на зимовий семестр навчання, який стартує у січні 2023 року!

Про те, які курси пропонує Grade, скільки вони триватимуть і які переваги мають наші студенти — далі.

Курс загальної англійської

Для початку радимо звернути увагу на програму "Загальної англійської", що спрямований на підвищення рівня володіння мовою. На заняттях студенти пропрацьовують всі необхідні навички: читання, аудіювання, письмо та говоріння.

Група працює під керівництвом досвідчених викладачів. Навчання відбувається за комунікативною методикою: всі заняття проходять англійською, а граматика вчиться у контексті, а не шляхом зазубрювання.

Навчатися на курсі можна з будь-яким рівнем володіння англійською: від Beginner до Proficiency. Заняття можуть бути 2 або 3 рази на тиждень, залежно від обраного вами часу.

Кожен студент також може безоплатно відвідувати розмовні клуби у вихідні, а це ще одне повноцінне заняття на тиждень!

Якщо ви давно хотіли підтягнути англійську, прокачавши кожну необхідну навичку, це саме той знак.

Англійська без домашки

Цей курс міг би називатися “Англійська для найбільш заклопотаних”, але вже й з офіційної назви все зрозуміло. Це ідеальний варіант для всіх, хто прагне вивчати English, проте ніколи не встигає.

Завдяки цій програмі ви зможете підтримувати свій рівень, розширювати словниковий запас і не хвилюватися через невиконану домашку, бо її не буде. Вам потрібно тільки знайти час для заняття з викладачем у групі.

Для зарахування до групи студенти мають володіти мінімум рівнем Pre-Intermediate. Тривалість курсу становить 4,5 місяці, як, до речі, й попереднього.

Англійська для роботи

Якщо знання мови потрібне вам для того, щоб ефективніше працювати та спілкуватися з колегами, тоді вас зацікавлять курси бізнес-англійської в Grade.

Їхня головна фішка — чіткий фокус кожної програми, невелика тривалість і прокачування одразу двох галузей знань – англійської та ділового спілкування. Адже студенти не лише вивчають нові слова та покращують свій writing, а й вчаться проведенню переговорів і презентацій.

Взимку у вас є можливість приєднатися до таких програм як бізнес-зустрічі та презентації.

Також існують окремі спеціалізовані курси юридичної англійської. Вони підійдуть юристам, які працюють у міжнародних компаніях, студентам юридичного факультету та перекладачам, котрі мають справу з юридичною документацією.

Під час навчання студенти засвоюють всі необхідні юридичні терміни у різних галузях права, розглянуть їх у різних контекстах для глибшого розуміння і швидкого запам'ятовування. Такий курс просто must-have для тих, хто хоче розвиватися у професії. 

Підготовка до Кембриджських іспитів, IELTS і TOEFL

Якщо ви плануєте навчатися чи працювати за кордоном, вам не обійтися без сертифіката, що підтвердить необхідні для цього знання англійської. Його можна отримати, склавши відповідний тест. Наприклад, Cambridge English, IELTS і TOEFL, результати яких визнають тисячі компаній та громадських організацій по всьому світу.

Для того, щоб отримати за тестування високий бал, варто багато часу виділити на підготовку й розібратися у всіх тонкощах екзаменаційного процесу.

Саме цим студенти й займаються на курсах підготовки. Вони мають можливість ознайомитеися зі структурою тесту, розібрати типові завдання та з'ясувати можливі труднощі.

При складанні тесту дуже важливий рівень англійської мови, але, крім цього, необхідно знати чого чекають від вас екзаменатори, за якими критеріями оцінюється та чи інша навичка та як правильно поводитися ву день іспиту. Всі ці моменти студенти розбирають на курсі з досвідченими викладачами, щоб відчувати себе впевненіше й претендувати на найкращий результат.

Підготовка до IELTS і TOEFL можлива, починаючи з рівня Intermediate B1+. Для запису до групи потрібно пройти безкоштовне тестування, що розроблене на основі реальних тестів. Це допоможе визначити, чи достатньо вашого рівня для проходження курсу підготовки та на який бал приблизно ви можете розраховувати після.

Для підготовки до Кембриджських іспитів потрібно мати мінімум Upper Intermediate (B2). Тривалість навчання складає 4,5 місяці, що в два рази більше, ніж при підготовці до IELTS і TOEFL.

Grade є єдиним в Україні сертифікованим Платиновим освітнім центром Cambridge Assessment English. А це означає, що кращого місця для підготовки до міжнародних іспитів не знайти. Адже саме наші викладачі самі складають тести та знають усі нюанси підготовки до них.

Ще трохи про переваги навчання у Grade

  1. Кожен студент має персонального менеджера, який завжди в індивідуальному порядку допоможе у будь-якій ситуації.
  2. Ви можете забронювати місце у групі, сплативши не повну суму за курс одразу, а лише депозит.
  3. Якщо щось у навчанні вам не підійде, центр повертає кошти протягом перших 10 днів після початку курсу.
  4. Якщо студент пропускає заняття, то має можливість його відпрацювати.
  5. Після успішного проходження курсу студенти одержують сертифікат із зазначенням рівня володіння англійською.
  6. Якщо ваш роботодавець вимагає підтвердження про ваше навчання на курсі англійської певного рівня, ми охоче надамо відповідний документ.

Перед тим, як приступити до занять, ви можете безкоштовно перевірити свій рівень англійської й отримати консультацію спеціаліста Grade. 

Так ви точніше підберете собі навантаження, зможете орієнтуватися у тому, скільки часу потребує вивчення мови до бажаного рівня або для складання міжнародного іспиту.

Не відкладайте вивчення англійської — приєднуйтеся до курсу зараз і подякуйте собі в майбутньому!

107
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно