Zenith інтегрував Nescafé 3в1 у новий кліп alyona alyona та Kalush

Zenith інтегрував Nescafé 3в1 у новий кліп alyona alyona та Kalush під назвою «Гори», в якому вона відкриває стік із кавою справжньою сокирою

Протягом всього лиш двох років alyona alyona презентувала декілька композицій, які неодмінно ставали хітами. Слова її треків перетворюються у меми й передаються із месенджера в месенджер, її біти качають усіх меломанів незалежно від віку, а впізнаваний самобутній стиль підкорив навіть найсуворіших інтернет-критиків.

Наразі, увагу молодої аудиторії привертають цікаві ідеї, яскраві символи та вражаючий контент. Nescafé 3в1 завжди перебуває на одній хвилі зі своїми споживачами та намагається відслідковувати актуальні новинки та тренди. А ми, у свою чергу, постійно шукаємо свіжі ідеї для комунікацій наших клієнтів – цей процес не припиняється, навіть коли ми насолоджуємось улюбленими треками. Власне, вкотре передивляючись один із кліпів alyona alyona ми зрозуміли, що у неї із Nescafé 3в1 є багато спільного – як цінності, так і аудиторія. І це той варіант нестандартної інтеграції, який зараз необхідний брендові. Разом із клієнтом та OMG AGENCY ми втілили цей сміливий задум.

прокоментувала Марія Шукалюк, керівник напряму з планування реклами у Zenith Ukraine.

Нам було важливо нативно інтегруватись у контент, що захопить молоду аудиторію. Більше того, зробити це цікаво, помітно і стильно. Думаю, нам вдалося, і тепер улюблений Nescafé 3в1 хочеться взяти з собою ще й у гори. 

резюмував Іван Гринчук, старший бренд-менеджер Nescafé 3в1.

Нагадаємо, медійна агенція Zenith Ukraine входить до складу комунікаційної групи Publicis Groupe Ukraine, що визнана найбільш ефективною рекламною групою за підсумками EFFIE Awards Ukraine 2019. 

·
552
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна