Згадати минуле: на MEGOGO з’явився аудіосеріал про підліткові угрупування 80-90-х

На MEGOGO з’явився ексклюзивний документальний аудіосеріал «Біжи». Проєкт розповідає про криворізьких підлітків 80-90-х, які входили до кримінального угрупування бігунів й ворогували між собою.

«Біжи» – це 5 епізодів із трагічними історіями героїв, котрі пов’язані з відомим тоді «бігунами». Кожен із них пригадує минуле, причини та наслідки моторошних подій. Два епізоди уже доступні для прослуховування, щотижня з’являтиметься новий.

Авторами та ведучими проєкту стали Катерина Сергацкова, головна редакторка медіа «Заборона», яка досліджувала цю тему раніше та висвітлювала її в медіа, та Федір Попадюк, керівник подкастів на «Українська правда». Звукорежисер — Євген Клімук. Команда аудіопроєкту зібрала історії про тих, хто брав участь у підліткових війнах, і тих, хто намагався їх зупинити.

Зазначимо, банди криворізьких «бігунів» – угрупування підлітків, які нападали на території суперників, влаштовували криваві розбої та тримали все місто у страху. Внаслідок діянь загинуло 28 дітей, один працівник правоохоронних органів та понад дві тисячі підлітків отримали поранення.

Серед героїв аудіосеріалу: колишній міліціонер, який займався справою «бігунів»; колишній «бігун», який зараз служить в АТО; колишня однокласниця «бігуна» та людини, постраждалої від «бігунів». Журналісти-наратори спробували дослідити феномен цього явища, який став справжньою соціальною драмою на тлі 80-90-х.

«Історії, близькі до нас географічно чи хронологічно, але маловідомі широкому загалу — уже фірмовий стиль проєктів, з якими працює команда MEGOGO Audio. Нам цікаво працювати із сильними історіями, які резонуватимуть масовому слухачеві. І попри локальність контенту, матимуть широке охоплення та жвавий інтерес аудиторії. Цього разу нам пощастило знайти сильних сторітелерів, які уже працювали з темою, але, маючи сильний бекґграунд, віднайшли цікаві історії для нового формату і жанру. Історії про «бігунів» в аудіоформаті щирі та відверті, їх пощастило почути і записати від першоджерел. Дуже сподіваюсь, що такий продукт стане стимулом для журналістів, сценаристів, режисерів працювати з історіями й презентувати їх в аудіоформаті. Ми завжди раді співпраці для реалізації та дистрибуції історій, які заслуговують на максимально широке охоплення та впізнаваність», – говорить Катерина Котвіцька, менеджерка MEGOGO Audio.

Послухати аудіосеріал «Біжи» можна абсолютно безкоштовно у мобільному додатку MEGOGO у розділі «Аудіо» на смартфонах на базі iOS та Android та в автомобілях із аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay.

Нагадаємо, MEGOGO Audio розвиває не лише виробництво аудіосеріалів, а й дистрибуцію подкастів. Нещодавно відбулася перша аудіопремія «Слушно», на якій організатори відзначили найкращі подкаст-проєкти та анонсували пітчинг на виробництво нових аудіопродуктів.

768
MEGOGO
Ukraine
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно