Жах, як безпечно! Uklon представив нову комунікацію до Хеллоуїна

Напередодні найстрашнішого дня року, Uklon вирішив нагадати, що лякати і лякатися потрібно безпечно. До Хеллоуїна компанія поселила у своєму додатку кажанів та гарбузи, створила оновлений тематичний дизайн для автомобілів, а також зняла класичний саспенс для TikTok.

Весь тиждень перед Хеллоуїном додаток Uklon працює в оновленому дизайні: авто вдягнулися в крила, іконка програми — з демонічною посмішкою. А напередодні свята користувачам приготовлені спеціальні знижки на поїздки. Щоб посилити атмосферу, на вулицях Києва та інших міст-мільйонників з'явилися автомобілі партнерів у новому дизайні.

Основний акцент у кампанії до Хеллоуїна в Uklon зробили на безпеку. «У нашій комунікації під Хелловін ми хочемо, щоб усі, хто побачить нашу рекламу, відчули прикольно-похмуру атмосферу цього дня. Але й у той же час задумалися, що Uklon піклується про те, щоб поїздки містом точно нікого не лякали. Для цього ми запустили багато фіч у додатках сервісу, завдяки яким поїздки стануть ще безпечнішими», – каже Вадим Іщенко, CMO Uklon.

Разом із Senate agency компанія вирішила кинути виклик кліше у фільмах жахів і піти у бік класичного саспенсу, заміксувавши все зі слешерами з 80-х. Загадковий ролик із нотками містики та «міських байок» буде на свято у TopView для всіх користувачів TikTok в Україні.

Підхоплює загальний муд комунікації й ролик для Spotify, над яким працювало агентство IAMIDEA, в якому передано антураж Хеллоуїна та транслюється головний меседж: з Uklon — не страшно, щоб довкола не відбувалося.

Крім того, в соцмережах компанія розігрує страшенно безпечні гіфтпаки серед тих, хто поділиться своїм найбільшим страхом сучасності.


·
463
Uklon
Ukraine
Читачів
3
  • Регина Райская
  • Алёна Грязнова
  • Андрей Николаев
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна