«Жінки у дизайні»: новинка видавництва ArtHuss

Видавництво ArtHuss продовжує серію книг про дизайн і серед весняних новинок – книга «Жінки у дизайні». Авторкою цієї книги є Ліббі Селлерс — історикиня дизайну, консультантка та колишня старша кураторка лондонського Музею дизайну.

«Жінки у дизайні» – це історії про 21 постать серед найвпливовіших дизайнерок ХХ століття, демонструючи їхні найкращі роботи та вшановуючи їхній видатний і часто недооцінений доробок.

Це водночас і красива подарункова книжка для шанувальників дизайну, і знайомство з видатними дизайнерками, архітекторками та дослідницями, які переважно були позбавлені належного визнання в андроцентричному наративі.

У книзі, зокрема, зібрані історії про таких відомих жінок як Заха Хадід, Нері Оксман, Олександра Екстер, Лілі Райх та ін.

Книга «Жінки у дизайні» відновлює втрачений баланс, надаючи жінкам провідні, а не вторинні позиції в процесах. Жінки завжди були й залишаються важливими професіоналками у сфері дизайну – як практикуючі фахівчині, дослідниці та викладачки.

Ліббі Селлерс — історикиня дизайну, консультантка та колишня старша кураторка лондонського Музею дизайну. Протягом семи років роботи в Музеї вона провела чимало виставок, зокрема, перші британські ретроспективи Марка Ньюсона й Пітера Севілла, виставку на пошану Ейлін Ґрей, щорічну нагороду «Дизайнер року» та виставку колекції фонду Томаса Гезервіка Конрана. Селлерс входить до складу журі багатьох конкурсів із дизайну, комітетів з перевірки міжнародних виставок, а також є авторкою двох книжок. У 2008 році Ліббі Селлерс була номінована на премію фонду Пола Гемліна Breakthrough («Прорив») за культурне підприємництво, а у 2009 — на нагороду за дизайн від журналу Wallpaper. У 2014 році її удостоїли нагороди «Жінка року» в категорії «Жінка в архітектурі та мистецтві».

  • Придбати книгу «Жінки в дизайні» за суперціною та попереднім замовленням на сайті видавництва ArtHuss.

  • Отримайте гарантовану знижку 15% за промокодом cases.

870
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно