ПЕ-КО
Україна, Київ
Рік заснування
2011
Команда
10-20

Про нас

Вже більше 10 років ми є міжнародним інтернет-магазином датчиків та іншої техніки для автоматизації зі стратегією низьких цін. Наша мета - гарантувати малим та середнім компаніям простий та швидкий процес купівлі з компетентними консультаціями та швидкою та безпечною доставкою товару. Основними товарами для промисловості в нашому каталозі є:

Індуктивні датчики, оптичні датчики, датчики контрастуультразвукові датчики, щілинні датчики етикетки, датчики рівня, датчики тиску

Нашими цільовими групами є малі та середні фірми в галузі харчової та деревообробної промисловості, машинобудування, будівництва, фармацевтики, а також електротехнічні підприємства та державні установи. Наша продукція продається через наш інтернет-магазин телефоном, електронною поштою та через інші онлайн-платформи. Ми вважаємо, що відділи продажу в кожному місті із мережею філій та дорогі презентації на виставках – це непотрібні витрати. Отримана економія у вартості безпосередньо передається вам. Тільки таким чином ви зможете заощадити на невеликих партіях з першої ж штуки без націнки в середньому 25-30%, порівняно з рекомендованою роздрібною ціною у прайсах виробників. Наша мета – запропонувати вам всебічний вибір у галузі технологій автоматизації. У той же час асортимент залишається обмеженим, щоб усі продукти були у достатній кількості на складі та щоб забезпечити відмінну технічну підтримку для всіх продуктів. Тому ми свідомо уникаємо однакових продуктів від різних виробників та надаємо вам попередній вибір. Ми також раді допомогти вам у підборі аналогів та замін на зняті з виробництва товари, а також дешевші аналоги та товари з наявності на складі. Завдяки цьому ви заощаджуєте час та гроші – адже ваша вигода є нашим прагненням! У нашій компанії ми розробили кодекс поведінки, який визначає культуру цінностей. Прихильність до цих цінностей дуже важлива для нас. Ми розраховуємо на вашу допомогу у вигляді ваших повідомлень, щоб захистити наш імідж надійного постачальника. За допомогою системи інформування, у вас є можливість повідомляти про не якісне обсуговування та складнощі в роботі.

Контакти

Головний офіс
+380672141995
з 9:00 до 17:00
Відділ продажів
shop@peko.com.ua
з 9:00 до 17:00
Україна, Київ
провулок Охтирський 3
Поштовий індекс: 03066